Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen helyzetben mit célszerű...

Ilyen helyzetben mit célszerű tenni? (terror támadás)

Figyelt kérdés
Ha az utcán farkas szemet nézel egy felfegyverkezett terroristával. Nekem ez lenne a halálom az tuti. Megint egyre több a terror támadás és ilyenkor mindig bennem van a para, rossz érzés fog el főleg, hogy ahol Bécsben a támadás volt én már ott sétáltam anyukámmal, mamámmal és el tudom képzelni az egészet.. Ilyenkor nagyon rossz érzés kerekedik ki rajtam.
2020. nov. 3. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Menekülni egyből. Ezért nem szabad az utcán telefonodat nyomogatni és úgy közlekedni, mint egy zombi. Hanem folyamatosan nézni hátra, és figyelni a körülötted lévő embereket, hogy ha bármi van ne fagyjál le egy másodpercre se, vagy ha igen, akkor egyből tud, hogy futnod kell és merre fussál. Célszerű egyből befutni valahova és elbújni. Akár befutni egy étterem konyhájába is, ha úgy adódik ilyenkor.
2020. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Pont ezt az az érzés amít érzel ,amiért csinálják ezt az egész terrortámadás "jelenséget"


Így már fel se tűnik ,hogy fegyveres rendőrők sétálnak az utcán ,

És önként feláldozzuk a szabadságunk egyre nagyobb részét a biztonságért.


Legyünk szkeptikusok mielött bárki is letámadna itt a kérdés amire magad keresd meg a választ!


Nem megrendezik az egészet ,hogy majd önként feladjuk a szabadságunk?

Nem egy produkció az egész?

2020. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Hát, ha már farkasszemet nézel vele, akkor max a szerencsédben bízhatsz.
2020. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Utcáról elrohanni befutni egy messzibb epületbe ott elbújni kukában vagy felfutni a tetőre . Onnan hivni a yardot , utcan lövöldözhet robbanthat . Autoba motorra pattani sem okos célpontot ad es a tülekedés panik miatt nem haladsz .
2020. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

A terroristák nem egyénekre vadásznak hanem tömegek a célpontjuk.

Ha engem lelöne az egyböl feltünne mindenkinek es meghiusulna amit akart.

Ha azt nézzük logikàtlan lenne a részéröl.

2020. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
run,hide,fight. legalábbis ezt javasolják a profik, ebben a sorrendben. bár, ha veled szemben áll és lőfegyvere van, akkor a hátadba kapod a golyót.
2020. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
5# , ostobaság, felordít és robbant , kaszabol vagy a kinezett embert embereket lelövik elrabolják váltságdíjért . Több modszerük is van .
2020. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

A magyarpknak ostobasag. De majd az utca emberét nézik ki valtsagdijért is...

Sok eszetek van lepontozok.

Terroristànak ne menjetek el.kirugnànak :D

2020. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!