Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A menyasszonyomnak kéne...

A menyasszonyomnak kéne fogszabályozás, hogy mondjam meg neki, hogy menjen el rá? Állom, van rá keret, nemrég örököltem nagyszülőktől Budapesti lakást és pénzt is, kifizetem neki. De nem akarom megbántani! 30f

Figyelt kérdés
Nem mutatja, hogy zavarná, de már többen mondták a környezetünkben nekem, hogy nagyon gáz és én hallom sajnos amit ő nem, mert nekem megjegyezték. Volt aki egyenesen csúnyát mondott, egyik barátom akit ismerek már az általános iskola óta azt mondta, olyan a foga mint a lónak. Na őt helyretettem, mert ilyet azért ne mondjon nekem a szerettemről, de sajnos valami igazság lehet benne, mert szegénykémnek tényleg eléggé kiáll...
2020. nov. 3. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%

szerintem ebben semmi nem volt, hogy ezt mondta a barátod


inkább a menyasszonyodat kéne helyre tenni, hogy legyen igényes magára

2020. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%

En ugy tudtam hatni csak más miatt a baratomra hogy en magam neki álltam prezentalni magamon a dolgokat jo feltünöen.

Kialakul magátol az igénye hogy magát rendbe tegye.

2020. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Kérem a popcornt és a kólát ehhez a tipikus kommentvadász kamukérdéshez 😂
2020. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

2# vagyok

Erdekes nalunk bevalt es hatott. Semmi sertes nem lett belöle.

Pszichologiai trükk is amugy hogy az egyen belsö motivacioját kell ugy kialakitani hogy ö maga akarjon változni.

Ahhoz meg hogy siman megmondjuk a masiknak mit tegyen mit ne jogunk sem lenne es gyakra szül ellenállást. Ezt nem igy kell.


A hülye lepontozok miatt fejtettrm ki.

2020. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Azt nem vágod hogy a fogszabályozást néhány százezerből le lehet tudni, bp-i lakás árából az egész fogsorát kiveretheted és implantátumokat rakathatsz 😂😂

Akkora gáz ez az örököltem lakást és pénzt, pofozzuk ki a nemlétező menyasszonyomat belőle sztori.

2020. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha a menyasszonoyd akkor csak van vele olyan kapcsolatod, hogy meg tudd neki mondani, ismered annyira mi bántó neki.
2020. nov. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 dililili ***** válasza:
65%

Arra válaszolok csak, hogy hogyan mondd el neki.

Egyszerű; azt mondod, hogy hallottad, hogy xy helyen olcsóbban csinálják a fogszabályozást, mint általában szokták és, hogy érdemes lenne felkeresni őket, most be is tudsz szállni a költségekbe, mert nagyobb összeget örököltél. Ha azt mondja, hogy nem zavarja, akkor csak ismételd el, hogy pedig kéne és magyarázd el, hogy miért (persze ne azzal indokold, hogy, mert röhögnek rajta).

2020. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

Nekem ha valaki állná a fogszabályzásom, abban a másodpercben mennék a fogorvoshoz, hogy csináltassa meg. Sajnos a 18 év alatti támogatásról már lecsúsztam.


Ő nem igényes annyira magára, hogy végre tudjon önfeledten nevetni/mosolyogni gátlások nélkül?

2020. nov. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem olvasom sehol, hogy gátlásai vannak a nőnek, csak hogy a pasi a haverkái miatt upgrade-elni akarja az asszonyt.
2020. nov. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha 30 évesen másoktól kell megkérdezned, hogy hogyan kommunikálj a TE menyasszonyoddal... na akkor ott komoly gondok vannak... biztos ő kellene legyen a menyasszonyod?...

Azt vágod, hogy igen "boldog" párkapcsolatnak néztek elébe, ha fingotok nincs, hogyan kommunikáljatok...

2020. nov. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!