Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon félek hogy nyugodjak meg?

Nagyon félek hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
Már elszúrtam a dolgokat, nem tudom visszacsinálni. Jó életem lehetett volna. Elrontottam. Semmi ertelme már. Félek egyedül lenni magammal. Azt kívanom barcsak valaki más lennék. Más arccal névvel. Élettel. Emlékekkel. Én tehetek mindenről.

2020. nov. 4. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

We need much more information, please


Mit tettél?

Ennyiből nehéz lesz választ adni.

2020. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szorongás, bűntudat: pszichológus. sajnos sokak élnek így, gyerekkori traumák miatt.

azokban a helyzetekben, amikor döntöttél, az akkor belátható legjobb döntést hoztad. utólag már mindenki tud okos lenni.

2020. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem szúrtál el semmit, még - valszeg - előtted az élet
2020. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon hálás vagyok, aki most velem van, ha csak egy fél mondatot is szánt rám, többet tett, mint hitte volna.
2020. nov. 4. 21:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van B-terv ;)
2020. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Sose add fel, még ha nagyon mély gödörben érzed magad, akkor se!
2020. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ami ilyenkor segített, hogy ilyen vigasztaló, feloldozó idézeteket kerestem neten.
2020. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Életünk során sok döntést hozunk, némelyik rossz mint utólag kiderül. Istenem elesünk, de felállunk és megyünk tovább. Ha félsz saját gondolataidtól akkor tényleg keress fel egy szakembert. Mivel most már este van javasolnám hallgass meg egy számodra nyugtató zenét és próbálj ellazulni. Minden jót kívánok és legyen nyugodt az éjszakád.
2020. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

"Én tehetek mindenről." Igen, eddig is te tehettél róla, ezután is te fogsz.

A felelősség elismerése, vállalása és aktív alkalmazása visz téged ki a jelenlegi helyzetedből. Remélem, kedves Kérdező, a tegnap 21:00-kor átélt érzelmi nyomás már nem olyan nehéz a szíveden.


Jó énmunkát!

2020. nov. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mit tettél?
2020. nov. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!