Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Energia vámpír a barátom?...

Energia vámpír a barátom? Folyamatosan a koronavírusról és a vele kapcsolatban lévő problémákról beszél, illetve régebben is és folyamatosan olyan vírushoz nem kötődő témákról akar beszélni amik engem vagy bántanak, vagy szomorítanak.

Figyelt kérdés
tehát, van kb 4-5 téma amit nem akarok hallani. Ebből példáúl ami nem vírus, az egy darabolós gyilkos, aki embert ölt meg és feladta a darabjait postán. Namost ez a barátom, folyamatosan erről akar beszélni, mikor megtiltottam, hogy ne beszéljen erről mert a lelkemnek nem tesz jót ezt hallgatni. hát csakazért is megemlíti minden beszélgetéskor. ez csak egy. ezen kívül az ellenségeimről is akar beszélni, nem is ismeri őket, csak képről, de mennyire jóképüek ( ő homoszexuális, én nem) és muszály beszélnie róla. egymillió jóképü ember van, de neki csak erről a kettőről kell beszélnie, akik kifejezetten az ellenségeim, rosszakaróim, és róluk is jó színben, és ezen kívül még van pár. Megkértem szépen, könyörögtem neki, de ő nem, majd megtiltottam, hogy elöttem erről beszéljen.... erre azóta is azzal jön, hogy hogy merem hogy témáűkat tiltok be, és azért utal rájuk és megemlíti őket jópárszor, sőt, volt hogy összehasonlított velük külsőre, persze ők a szebbek stb....
2020. nov. 4. 21:18
 1/4 A kérdező kommentje:
na bocsi, ezt nagyon elgépeltem, elírtam, de indulatból írtam. amúgy ő keresi a társaságom mindig...
2020. nov. 4. 21:21
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Szakítsad meg vele a kapcsolatot, ignoráljad.. Nem kötelező vele beszélned ha nem akarsz.. Főleg akkor ha olyan témákat is felhoz amik rosszat tesznek neked.. Mindenkinek joga van megőrizni a lelki egészségét..
2020. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Rosszakaró. Az okoz neki élvezetet h a a másikat idegesiti/szomorúnak láthatja.

Nekem is volt egy meleg barátom aki folyamatosan a földbe tiporta az önbecsülésem. Meg is szakítottam vele a kapcsolatot.

4 év után irt. Azota ritkán beszelunk, évente 1x de akkor is max.10percre.

Sokal jobb az életem nélküle.

2020. nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tipik mérgező ember, a helyes viselkedés a no contact.
2021. szept. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!