Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is gusztustalan...

Szerintetek is gusztustalan amit Avramlatosca csinált a babájával?

Figyelt kérdés

Nagyon sok képet kitett róla már az elejétől kezdve, pedig ő az elején még nagyon verte a mellét, hogy ő éppen hogy megfogja mutatni a gyereket és nem lesz olyan mint MÁSOK. Egyszer pedig a gyereke szarát is kitette, ami szerintem megalázó egy nyakig szaros gyerekkel szembe. Aztán pedig 1 max 2 hónapra rá elkezdte tele sírni az Instát, hogy neki milyen borzasztó nehéz ezt a gyereket nevelni. Komolyan úgy beszélt róla mint egy plusz teherről. Mármint mit képzelt ez a nő? Megszüli a gyereket majd felteszi a polcra, majd mikor kell pár Insta képre/storyra, esetleg Youtube videóra akkor előveszi.

Kérem, az olyan válaszokat, hogy "az ő gyereke semmi közöd hozzá", hanyagoljuk. Itt a ti véleményetek érdekel erről a viselkedésről. Nem csak ennél a nőnél, hanem effektív az ilyen viselkedéssel kapcsolatban.



2020. nov. 4. 21:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
74%
Pont leszarom.
2020. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
81%
Ilyenkor olyan jó a boldog tudatlanság...
2020. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
87%
Ki ez az Árvamalacka?
2020. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
62%
Honnan tudod, hogy neveli a gyerekét? Te csak néhány insta képet látsz róla, de egy nap 24 órából áll. Nem vagy ott velük, nem élsz velük a mindennapokban feltételezem. Gőzöd se lehet róla, hogy milyen anyuka, csak azért mert látsz néhány posztot, kiragadott pillanatot. Ezzel nem védem vagy ilyesmi, mert nem ismerem különösebben, nem követem. Csak nem értem ezeket a kérdéseket vadidegen emberekről.
2020. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:

1. Kérem, ha nem ismeritek a szóban forgó embert ne válaszoljatok.

2. ami a 4. válaszolónak szól. Lehet, hogy nem élek velük, de számomra már az nem normális, ha valaki kirakja a nyakig szaros gyerekét és tele sírja az egész Instagramot azzal, hogy neki milyen szörnyű és nehéz. Szerintem ezzel már következtetéseket lehet levonni. Ha valaki, ilyen dolgokat tesz ki, akkor szerinted milyen lehet, mikor csak egyedül van?

2020. nov. 4. 22:49
 6/65 anonim ***** válasza:
90%

A sz*r kirakása tényleg túlzás.


Annak viszont örülök, hogy vannak őszinte anyukák, akik megmutatják a gyerekvállalás árnyoldalát is. Így én tuti nem megyek bele meggondolatlanul ebbe.

2020. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
86%

Jézusom, ez az a csaj, aki egy videóban poénból a feliratkozói nő ismerőseit hívogatta, aztán a telefonban előadta, hogy a pasijuk szeretője...

Vajon miért nem vagyok meglepve?

2020. nov. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
79%

Mit vársz egy olyan nőtől, aki rendszeresen hazug, felhypolt trash anyagot "ad el" a neten? A semmiből él, ja nem az ökör fiújából aki befizetett rá. Tudod kik nézik őt?? Befolyásolható tinik, akik nem látnak at a szitán. A könyve is az ő kizsákmányolásukról fog szólni.

Egyik mondata üti a másikat. Hiteles, értelmes embertől fényévekre van.

Szóval ha nem akarsz lejjebb süllyedni, hanyagold ezt a kitartott luvnyat, akinek becsúszott a gyerek.

2020. nov. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
6. Azzal semmi baj nincs, ha bemutatja a nehezebb oldalát is. Viszont azokban a posztokban úgy beszél a SAJÁT gyerekéről, mint egy plusz teherről, amitől csak meg akar szabadulni... :/
2020. nov. 5. 08:45
 10/65 anonim ***** válasza:
83%

#9. Persze, nem is azt mondtam, hogy ez nagyon jó dolog lenne.


Azonban ha nem lenne internet, még mindig csak a jót hallanám a gyerekvállalásról. Szóval szomorú, hogy némelyik influenszer úgy beszél a gyerekéről, mintha teher lenne, de bármilyen rosszul hangzik, kívülről nézve hasznos az ilyet is látni.

2020. nov. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!