Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék kevésbé mély...

Hogyan tudnék kevésbé mély érzésű,nem mindig gondolkodni, és magamat hibáztatni?

Figyelt kérdés

Sok párkapcsolati kudarcom van olyan szempontból, hogy nem megfelelő férfiakkal ismerkedek, egyszerűen nem egymást keressük, volt aki sürgetett, mindent akart, vagy éppen csak szexet akart, de hál istennek mindig az elején derülnek ki ezek a dolgok, hogy nem működne stb.


De mégis mindig személyes kudarcként élem meg,még akkor is, ha reálisan nem az én hibám volt az ismerkedés megszakadása. Legutóbb 1,5 hét alatt rám akartak egy kapcsolatot kényszeríteni, sajnos belementem, és rájöttünk hogy nagyon nem egy világ vagyunk, és sok dologban is megalázott (pl nem akartam vele úgy lefeküdni ahogy ő akarta és ekkor függesztettük fel a dolgot)

Ez speciel nem viselt meg, mert nem ezt a srácot kerestem, de mégis gondolkodok, kattogok, mi lett volna ha máshogy viselkedek, viszonyulok, ha máshogy alakul minden...


Sokszor én sokkal rosszabban érzem magam még akkor is, ha nem is én vagyok a hibás...hogyan tudnék ezen változtatni? Túl mély érzésű vagyok, túl sokat gondolkodok a miérteken, pedig néha csak simán elkéne engednem, és nem magamra vennem embereket, és az ő cselekedeteiket



2020. nov. 5. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Több félék vagyunk! Valaki simán,könnyen elfelejt másokat akikkel még szoros kapcsolatban is volt! Van akiben egy nem túl szoros kapcsolat is mély nyomokat hagy!

Te olyan vagy ebből viszonyítva hogy azért érdekel mások érzései és nem akarsz másnak rosszat, mást megbántani! Ez jó is csak ezt ki is tudják használni azok akik nem ilyen figyelmesek és nem érdekli őket úgy mások érzései!

Remélem találsz olyat aki megbecsüli ezt benned!😉

2020. nov. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1#es vagyok!

A kérdésre: magabiztosabbnak kell lenned, nem lehetsz mindennek Te az oka! Igyekezzél normálisan bánni,figyelmessen az "lletővel", ha ez nem tetszik neki mert más a beállítottsága akkor az nem a Te hibád!Ezen nem éri meg rágodni!

Sok sikert!

2020. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát kemény, amiken átmentél.

Gondolom olyasmit érzel, hogy a szakítás azt jelenti, elveszted a másikat -> elvesztesz valamit, ami ROSSZ. Nem fogja fel a tudatalattid, hogy valójában pont nem volt arra az emberre szükséged, és pont jót tettél.


Nézd vissza a múltat, és értékeld magadban.

Magyarázd meg magadnak, akár írd le, miért érzed azt, amit érzel, és hogy az az érzés miért értelmetlen, miért nem jó úgy.

Bár, te is emocionális oldalról közelítesz meg mindent, szóval arról kéne talán írnod, miért döntöttél jól, miért vagy jó minden történés ellenére.


"Túl mély érzésű vagyok, túl sokat gondolkodok a miérteken, pedig néha csak simán elkéne engednem,"

Pontosan. Már csak CSINÁLNI kéne. Gyakorold csinálni az elengedést, ne csak filózz rajta. Na látod, ez már egy másik lépés. Az a baj, szavakkal nagyon szívesen leírnám, hogy kell, de igazából... Nem csinálsz semmit, csak hagyod, hogy legyen ami van. Van a sok kérdés a fejedben, a miértek, a magyarázkodások, és hagyod, hogy menjen, ha menni akar. Nem csinálsz vele semmit, de nem is éled bele magad.

2020. nov. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

19 vagyok es meg nem volt kapcsolatom. Talan a sorozatos bukasok, az alkalmatlansag erzes teszi ezt velem. Sokszor neztem magamba, sokszor foglalkozok azzal hova formaljam magam

De , akarhogy nezem, nem megfelelo embereket fogtam ki eddig akikkel nem egyforma az erzemi vilagom

2020. nov. 6. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!