Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a házunk...

Miért van az, hogy a házunk előtt délután munkából hazasétáló nő MINDIG telefonál? Ez a nőknél valami szertartás?

Figyelt kérdés

Gőzöm sincs hol dolgozik, de a több száz méteres mellékutcából a kereszteződéshez érve minden délután azt látom, hogy folyamatosan dumál valakivel és nekem ne gyertek azzal, hogy a párjával vagy barátnőjével minden nap megbeszélik az aznapi dolgokat, mert egyrészt nincs az az isten, hogy pont akkor dumálják meg, amikor látom hazafele jövet másrészt ez nála egy állandó cselekvés és minden alkalommal telefonál. Gőzöm sincs kivel dumálhat és miről minden egyes nap, de olyan mintha valami szeánsz lenne óramű pontossággal. "Mit érdekel téged, foglalkozz magaddal" jellegű kommentek nem érdekelnek!!!

Köszi.



2020. nov. 5. 16:17
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
94%
ET hazatelefonál :D
2020. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
94%

Bárkivel, szó szerint bárkivel. Minden nap utazok vonattal, sokan a reggeli vonatozás közben beszélik ki az életüket, ez mondjuk eléggé zavaró... de az utcán kicsit fura ezt figyelni, hogy ki telefonál. :D

Miért ne lehetne a barátnője vagy a párja, anyukája, vagy hasonló?

2020. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

"nekem ne gyertek azzal, hogy a párjával vagy barátnőjével minden nap megbeszélik az aznapi dolgokat"


Csak azért, mert nem tetszik ezt hinni, attól még ez is egy lehetőség.


Amúgy már nincsenek török sorozatok, amit tetszene tudni nézni?

2020. nov. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
100%
Nincsenek mert várja a nőt hátha jön :)
2020. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Az en velemenyem Teged nem erdekel,igy le sem irom.
2020. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
89%

Van egy nő, aki telefonál - ez a nőknél szertartás?


Ez lenne a híres férfilogika? Egy = összes?

2020. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig telefonálok amikor megyek haza :D Időt is spórolok azzal, ha akkor intézem a telefonokat és a család sem hallja mikről beszélek párommal, barátnőimmel :D
2020. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
99%
Miért van az, hogy te minden délután ülsz az ablak előtt, és azt figyeled, hogy mi történik az utcán?
2020. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%
a te lesekedős szertartásod nekem ijesztőbb
2020. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
93%

Ez a napi rutin része valószínűleg, csak úgy mint nálad az, hogy ilyenkor mindig kinézel az ablakon :)

Reggelente én is szoktam szüleimmel beszélni, így szoktuk meg.

2020. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!