Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok épületes...

Miért nem tudok épületes szórakozást választani?

Figyelt kérdés
A kötelességeim jól elvégzem. Tanulok, dolgozom, nem mondanám magam alapvetően butának. Mégis kikapcsolódásként sok trash-t nézek, amiről tudom jól, hogy semmi értelme.

2020. nov. 6. 21:04
 1/2 anonim válasza:
Ha mindenképp tartalomnézésbe gondolkodsz a próbálj meg a trash videók helyett olyan filmeket és sorozatokat keresni amiknek van mondanivalója, története, karakter fejlődése, illetve olyan videókat amik nem csak például vicces válogatások, hanem szintén rendelkeznek valamilyen hasznos, számodra érdekes tartalommal. Én például szeretek film és sorozat kritikákat, válogatásokat, nézni, ha ilyen jellegű tartalmak érdekelnek tudom ajánlani az Otherworld, IGN Hungary, WatchMojo csatornákat. Persze meg lehet nézni vicces videókat is ami úgy mond nem szól semmiről csak hülyeségekről, csak ne egész nap nézd hanem mértékkel. Ha nem tartalomnézésbe gondolkodsz próbálj meg párkapcsolatot kialakítani ha nincs még, valami sportot űzni esetleg, és próbálj ki minél több dolgot pl tárgyak gyűjtése, utazgatás, barkácsolás, hogy meg tud mi az ami érdekel. Én például szeretek filmet és sorozatot nézni, túrázni szép helyekre menni, mind ezeket szeretem egyedül is és a barátnőmmel, illetve haverokkal csinálni. Ezeken kívül biciklizni, otthon forrasztani, a kocsin megjavítani ezt azt, apróságokat is megjavítani, haverokkal barátnővel elmenni kocsmázni, moziba stb.
2020. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azt csináld amitől boldognak érzed magad, ha most úgy érzed nem vagy boldog akkor változtass ezen.
2020. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!