Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki korlátozást akar, az...

Aki korlátozást akar, az antiszociális?

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem feltétlenül, viszont mindenképpen felelős, intelligens.
2020. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem, csak nem akarom azt, hogy ha én vagy valakim mondjuk vakbélgyulladást kap, akkor órákat kelljen várni a mentőre (ha kijön), mert nincs üres ágy sehol.
2020. nov. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem, csak előrelátó és józan.
2020. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Én igen.
2020. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Az egészségügy Magyarországon nem csúcskategória ez a covidtól független több évtizede fennálló probléma, nem éri meg túlterhelni.

Egy ismerősöm most gyászolja a nemrég elhunyt férjét, aki nem kapott időben ellátást, még nem volt 50 éves, nem volt covidos, más baja volt, de még élhetne.

2020. nov. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Igen!
2020. nov. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Nem lehet teljesen leállni, de ahol felesleges ott ne kockáztassunk. Például felső tagozatban és afelett nincs értelme most bejárni az iskolákba, simán meg lehetne oldani online a dolgot. Nekik már nem kell felügyelet, elvannak otthon.
2020. nov. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%
Nem értem az ilyen kérdéseket. Itthon ülök állandóan, mert ezt szeretem, de ebből miért jönne, hogy azt akarom, más is otthon üljön? Engem hagyjanak békén, és ha nincs világjárvány, felőlem bulizzon rajtam kívül az egész világ.
2020. nov. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6%
Nem,csak simán ostoba.
2020. nov. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Egyszerűen csak előrelátóbban, józanabbul, óvatosabban gondolkodik előre, mint azok a felelőtlen emberek, akik folyamatosan gondoskodnak a fertőződési szint magasan tartásáról. Már rég óta élhetné - visszafogottan józan stílusban - a saját kis életét KORLÁTOZÁSOK NÉLKÜL, ha nem élne ennyi kivagyi ember Magyarországon. Azonban kevesen ismerik a "jut is, marad is" elvét, - többnyire inkább a "Nekem ne mondja meg senki" meg a "Majd én megmutatom" megközelítés mentén duhajkodnak egy csomóan. Engem leginkább csak az zavar ebben az egészben, hogy többnyire nem ezek az emberek döglenek bele a felelőtlenségükbe, hanem olyanok, akik próbálnak is tenni valamit magukért. ill. a körülöttük élők egészségének megőrzéséért. Ez a nem mindegy! Akinek halt már bele a vírusba hozzátartozója, azt nem fogja semmi és senki megvigasztalni, - sőt, ha tudja, hogy idegenkezűség van a tragédia mögött, akkor meg is gyűlölte már az egész társadalmat és nem alaptalanul tette!
2020. nov. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!