Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz, ha (informatikuské...

Nagyon gáz, ha (informatikusként) középfokon se tudom beszélni az angolt?

Figyelt kérdés
Azért tettem zárójelbe, mert nemcsak szakmai megközelítés alapján várok válaszokat a kérdésre. Hiába van papírom róla, de nagyon darabosan tudom magamat kifejezni sokszor alap dolgokat is. Próbálom magamat fejleszteni benne, de nem megy egyszerűen. Szerencsére olyan munkahelyem van, ahol nem követelmény az aktív használata (alapból olyan munkákat is kerestem csak), de tudom, hogyha előre akarok lépni vagy elküldenek és ismét állást kell keresni, akkor baromi nehéz helyzetben leszek. Külföldre nem szoktam járni (nincsenek haverjaim és barátnőm se így okom sincs utazni) beszélgetni nincs igényem és lehetőségem külföldiekkel, de legfőképpen önbizalmam sincs, hiszen még magyarul se tudok ismerkedni átlag magyarokkal se.

2020. nov. 6. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Informatikuskent sajnos tenyleg az. Irni, olvasni jol kellene, ha beszedre nincs is szukseg.
2020. nov. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak különféle "penfriend club" meg hasonló oldalak, kereshetsz angolul jól beszélő partnert és idővel átmehettek hangalapú kommunikációra is.
2020. nov. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Informatikusként elég sok angol kifejezés van,ezért nem árt,ha beszéled a nyelvet legalább középfokon.Vannak online nyeltanulási lehetőségek,amik most a vírusos időszakban segítségedre lehetnek.Magam részéről ezt tenném,illetve bátram belefognék abba,hogy továbbképezzem magam.

Ha lesz kellő önbizalmad,akkor az ismerkedéssel sem lesz gond.

2020. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írott szöveg fordítása nem gáz, meg amúgy is ott a google translate, de beszéd/kommunikáció elég necces.
2020. nov. 7. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!