Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet magamról le...

Hogyan lehet magamról le vakarni egy nagyon tapadós nőt?

Figyelt kérdés
Nem hagy békén, együtt voltunk ki szakadt a gumi és azt állítja gyerek lesz tőlem. Bár ezt csak ő mondja nem tudom igaz e. Azt mondja most már vegyem feleségül. Majd ő mindet meg ad nekem. Nem lehet lerázni. Ha tényleg gyerek lett akkor mi lesz? Nekem csak biztonsági őr fizetésem van abból mennyit kell fizetni? Most csinálom a jogosítvány is nekem erre nem telik. Még én nem akarok gyereket, leginkább inni szeretek meg kocsmában lenni, vagy bulikban. Azt mondja ahogy már pedig tőlem és most már legyünk együtt feleségül is vehetem? Normális ez? Azt is mondta majd le szoktat engem az ivàsról, én vagyok neki az álma. Most mi lesz nekem nem telik gyerek tartásra.

2020. nov. 7. 18:24
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
És ezeket mind komolyan gondolja!!
2020. nov. 7. 18:29
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszül, apasági teszttel kiderítheted tiéd e a gyerek. Ha igen, vállalj felelősséget és fizess gyerektartást. Te is kellettél ahhoz, hogy védekezés nélkül dugjatok.
2020. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan nem kell a novel semmit se csinalnod, ha nem akarsz. Viszont en kernek a helyedben egy apasagit majd a gyerek szuletese utan, es ha tied a gyerek, akkor gyerektartast mindenkeppen fizetned kell. Viszon ha nem akarod, nem kell latnod a gyereket, erre nem tudnak kotelezni.

A gyerektartas osszege a fizud talan 30%-a lehet, de ebben nem vagyok biztos.

Ha valoban kiszakadt a gumi, azt hogy nem vettetek eszre? Nem is ertem. Amugy lehetseges, hogy nem is terhes, csak igy akar megtartani.

2020. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát márpedig ezt te cseszted el, hogy fáradt óvszert használtál. 😞
2020. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elvenni. Esemény utáni nem jutott eszetekbe? Ha nem akarja elvetetni, akkor a bíróságon keresetet indíthat az apaság megállapítása miatt. A gyerektartásra fog telni, letiltja a bíróság, ha nem adod önként a fizetésed 15-20 %-át.
2020. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát én mondtam neki hogy szedjen be valamit gyorsan, ő nem akarta hogy úgyse lesz baj. Lehet kamu azt se lehet tudni, nem hagy békén. Letiltom és fel hív másik számról.
2020. nov. 7. 18:43
 7/18 A kérdező kommentje:
Meg nem is tudom mit akar tőlem nem fogom feleségül venni amúgy sem értek a csecsemőkhöz. Mit képzel.
2020. nov. 7. 18:45
 8/18 A kérdező kommentje:
Amúgy nem értem annyira mit szeret bennem, dolgozni nem szeretek csak szórakozni meg ez se zavarja
2020. nov. 7. 18:48
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Köszönjük Balázska a napi delériumos történetet. :)

Holnapra kijózanodsz ne aggódj.

2020. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki az nem vagyok Balázs
2020. nov. 7. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!