Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik le azokat a...

Miért nézik le azokat a férfiakat, akik nyíltan felvállalják, hogy ők a nagy melleket tartják igazán szépnek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Csak a kis mellű nők féltékenykednek, meg azok, akiknek csak kis mellű nő jut.
2020. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem nézik le. Mindenkinek más tetszik.
2020. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, hogy hol és miért kellene bárkinek is felvállalnia, hogy milyen mellek tetszenek neki.
2020. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a szexuális preferenciáit senkinek nem kellene nyilvánosan felvállalnia. Baráti körben oké, ott meg gondolom nem nagyon nézik le egymást az emberek emiatt. Ha valaki mondjuk a munkahelyén, pláne nők társaságában erről értekezik akkor ne csodálkozzon ha kap egy-két szúrós pillantást
2020. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Senkit nem néznek le csak ezért. Csak nyilván nem mindegy, hogyan tálalod.


Értelmes beszélgetés keretében kifejted, hogy neked a nagy mell a vonzó, ezt is azért, mert éppen olyan a téma. Vagy csak minden random nő felbukkanásakor közlöd hogy "de szeretem a nagy csöcsöket".

2020. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Mert az nem sok IQ-ra utal, hogy valaki nyíltan kikiáltja az egész világba, hogy "neki a nagy tejeskannák jönnek be és punktum".
2020. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Manapság ilyen témában mindenkit lenéznek aki állástfoglal egyik, vagy másik oldalon. Legyen az mellméret, magasság, testsúly, fiatalabb/idősebb, kisportoltság stb. Kicsit már túl van tolva ez az egész.
2020. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Mert ez nem olyan dolog, amit "fel kell vállalni".
2020. nov. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
A nagy mell csak addig szép, amíg nem lóg. De egy köldökét verdeső mellekkel rendelkező nővel én a helyedben nem vágnék fel. 😂
2020. nov. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Én addig nem nézem le, amíg ez annyiból áll, hogy “nekem a nagy mellek tetszenek, mert ilyen az ízlésem”. Ellenben akkor már igen, mikor ezután elkezdi a kismellű nőket ócsárolni, hogy “mert azok férfiasak/csúnyák/a nő D kosártól kezdődik/nem gerjedek kislányokra” stb stb. A másik oldal lefikázása nélkül is lehet véleményt nyilvánítani.
2020. nov. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!