Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az alacsony emberek általában...

Az alacsony emberek általában irigyek a náluk magasabbakra?

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Általában igen.
2020. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha irigyek is, akkor konkrétan úgy mutatják ki, hogy fölényesen viselkednek.
2020. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Én személy szerint az vagyok. 172 centi magas vagyok és nagyon sokszor ért hátrányos megkülönböztetés a magasságom miatt. Nagyon rossz, hogy csak ekkora vagyok, sokkal kisebb a tekintélyem és a nők sem vesznek emberszámba.
2020. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Férfiak igen.
2020. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

161 cm magas, vagy inkább alacsony vagyok. Soha nem érdekelt, hogy tőlem csak magasabbra nőnek az emberek, írígy sem vagyok.😊


N

2020. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk nőknél rohadtul nem számít a magasság.
2020. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
A kérdés az alacsony embereket célozta meg, tehát férfiak, és nők válasza is érkezhet.
2020. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Nőknék a magasak irigykednek az alacsony(abbak)ra.
2020. nov. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nőben mèg nem láttam ilyet. Én is nagyon pici vagyok, olyan 150 cm, de utálni soha nem tudtam senkit, mert nagyobb, mint én, max tiniként felmerült, hogy jó lenne legalább átlagméretnek lenni - de ezt is elengedtem, mert tudomásul kell venni, hogy ennyi jutott és kész.

Van egy tündéri kolléganőm, aki egy fejjel alacsonyabb nálam, ő orvosilag is törpenövésűnek számít már. Ennek ellenére mosolygós, pozitív, kedves mindenkivel, tényleg egy szem rosszindulat nincs benne, a magasságát meg poénra veszi. Párja is van, boldog. A HR vezetője meg nálunk szintén egy kb 145 cm-es szupervékony, fiatal kis nő, nagyon csinos, jófej. Róla sem hiszem, hogy lenne mire irigykednie, a magasság(unk) max abban akadály, hogy modellek vagy kosarasok legyünk. A felső polchoz meg nem szégyen segítséget kérni :)


A férfiak kicsit más tészta. Bár őszintén megmondom, sok alacsonyabbat (168-170 körülit) ismerek és ilyen ocsmány, gyűlöletkeltő beszédet egyiktől sem hallottam még, mint amiket ide írogatnak egyesek. Feleségük/barátnőjük is van többnyire. Egy van, akinek soha nem volt tartós kapcsolata, de ő annyira nagyképű, alpári stílusú, hogy nem csodálom.

2020. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!