Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy néhány...

Miért van az, hogy néhány ember végtelenségig ír egy pár betűs szót messengeren?

Figyelt kérdés

kérdeztem valakitől valamit.. látta, és ír. 8 perc múlva válaszolt, hogy igen jó lesz.


Mi tart ennyi ideig? Ezt valaki magyarázza már meg nekem, mert már nagyon régóta foglalkoztat a kérdés!


2020. nov. 8. 20:51
 1/10 Metionin ***** válasza:
98%
Benne marad a kurzor a csetmezőben és azt nálad úgy jelzi mintha írna.
2020. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pl. az írás közben mást is csinál, és nem küldi el rögtön az üzenetet. Ez a leggyakoribb eset, én is csinálom. Vagy megírja a választ, de kijavítja, módosítja,és elküldi a rövidre igazított szöveget.
2020. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy gondolkodik, hogy hangzana a legjobban a válasz. Ne legyen egy oké, mert az túl rövid, de azért túl hosszan tartó se fejtegesse, ne ugyanúgy reagáljon mindig. Sok szempontot figyelembe kell venni
2020. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nalam is a chatmezö aktiv közben nem is irok hanem mondjuk az elözmenyeire pörgetek vissza a chatnek vagy a telonal sem vagyok mert még leszüröm a tesztat vagx akármi.
2020. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
*a masiknak pedig azt jelzi hogy irok már lassan egy litaniàt :D
2020. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jaaa, hogyha a kurzor ott van akkro azt jelzi, hogy írok? Ezt meg minek?

Eddig úgy volt, hogy ha egy betű van akkor jelez, hogy ír az illető.

2020. nov. 8. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki 10 másik dologgal foglalkozik. Van, akinek nehezen megy az írás. Van, aki átgondol 10× dolgokat, mielőtt írnak.
2020. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Lenyeg, hogy nem nyolc percre csak rad gondol, hanem nyolc perce szarik rad.
2020. nov. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ír egy csomót: "na nem, mégse, kitörlöm/nem azt küldöm el"... Bár hogy 8 percig az eléggé fura, lehet hogy valamiféle hálózati késleltetés is szerepet játszik abban hogy folyamatosan írást mutat nem tudom.
2020. nov. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9: haverok vagyunk, nem üzlettársak, hogy a legjobb választ adja :D

osztálytársnak sem fogom percekig fogalmazni a hivatalos levelemet. :D

2020. nov. 9. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!