Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kik trollkodnak többet?

Kik trollkodnak többet?

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 22:40
A kérdező szavazást indított:
Nők
Férfiak
33 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Összességében szerintem a férfiak. De nyilván van az az ostoba szar kérdés, amire ez a helyes reakció és nyilván az reagál rá így, akit megszólítanak benne. Itt pl nagyon sokszor szoktak ilyen bohóc incel teóriák futni kérdés gyanánt. Naná, hogy rommá trollkodják a nők. Számtech rovatban relatíve kevés a nő, ellenben sok a hülye kérdés, ott inkább férfiak trollkodnak.
2020. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Erre hogy lehet amúgy válaszolni? Csak mert nem sok válasznál láttam, hogy bárki is odaírta volna a nemét.
2020. nov. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem férfiakra jobban jellemző, a "felnőtt párkapcsolatok" kategória naponta van dömping-szerűen telenyomva a "anyagias férfiak=van nő, nem gazdag férfiak=nincs nő" és hasonló, önibazolást váró kérdésekkel.
2020. nov. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A név nélkül írogatók.
2020. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!