Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 1-10-es skálán, mennyire...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Egy 1-10-es skálán, mennyire van szánalmas élete annak, aki most annak örül, hogy a fiatalok nem tudnak "bulikázni"?

Figyelt kérdés
Sokszor találkozok ezzel a válasszal, hogy: "mennyire jó, végre nem tudnak bulizni a fiatalok..." És ezzel ők mivel lesznek bentebb? Komolyan tudni akarom, hogy mit éreznek ezek az emberek. És azt, hogy mivel kanolták el azt a lehetőséget, hogy ők is bulizhassanak velünk... :(
2020. nov. 9. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

Láttál már szétvert buszmegállót, maga alá hányó-pisilő-xaró személyt, vagy épp önkívületi állapotában azt sem tudni, mit akar-hol van személyt?

Na pl.: ezért.

2020. nov. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Jajjj mert bulikából áll a világ, ugye? Hát életetek legnagyobb problémája legyen, hogy nem tudtok piálni, füvezni, vagizni... Istenem de szánalmas vagy.
2020. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Csak magukat nem fogjak annyira szarul erezni. Luzer pocsok.
2020. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nekem egy általam kedvelt előadóm által eljátszott koncert a "bulika". És több mint egy éve, ez sem mehet.


Ti meg örültök.


Rettent szomorú vagyok, hogy ide jutott az együttérzés.

2020. nov. 9. 22:31
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

10-es skálán 10-es.


Nyilván vannak jogos ellenzők, például akinek a háza előtt ordítanak egész este. De ha valaki csak azért örvendezik, mert a másiknak szar, az szánalmas dolog.

2020. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén nekem eszembe se jutott ez, van saját életem és azzal foglalkozom. Kit érdekelnek ezek a kis szaros tinédzserek, akiknek most a világfájdalmuk a buli elhalasztása. Lehet ennyi idősen én is sajnálkoztam volna miatta, de manapság más sokkal fontosabb dolgok foglalkoztatnak. Például, hogy miből fogok megélni.
2020. nov. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem látod, nem hallod, nem vagy hajlandó felfogni, megérteni, elfogadni a lényeget. Reménytelenül értetlen vagy. A skáládon 10-es értéket képvisel a szándékos értetlenkedésed!
2020. nov. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Én szimplán teszek rá magasról, mármint nekem sok vizet nem sozt vagy szoroz, hogy buliznak v sem.
2020. nov. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%

Nem kell hozzá, feltétlenül, hogy olyan nagyon-nagyon szánalmas legyen az élete. Ha magamból indulok ki, akkor olyan 7/10 az életem szánalmassága. Van még hová fejlődnöm ilyen szempontból, hogy 10/10 legyek. Pl. kirúgatom magam a munkahelyemről, elkezdek piálni és bekerülök a zárt osztályra. Az mondjuk kb. 10/10.

Azért "örülök" a ti nyomorotoknak, mert én különböző pszichés betegségek miatt soha nem tudtam élvezni az emberi társaságot, noha igényem lett volna rá. Ilyen szempontból kb. 15 évet vesztegettem el az életből, ami az eddigi életem fele. Irigylem, hogy ti jól érzitek magatokat. Most pedig örülök, hogy hozzám hasonlóan szenvedtek, noha közel sem annyira, mint én.

De ha megnyugtat, ez az öröm sem igazi öröm, inkább csak csendben nyugtázom magamban, hogy most ti is szopóágon vagytok egy rövid időre. Egyáltalán nem érzem magam tőle boldogabbnak. Ha belegondolok, még egy mosolyra sem futotta belőle.

2020. nov. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Az egyetlen olyan választ adtam, ami a kérdés minden aspektusára választ ad, erre majdnem nullára le lettem pontozva. Újabb ok ez nekem az örömre: a ti életetek sem lehet sokkal kevésbé szánalmas az enyémnél. 😆
2020. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!