Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem tesz feszültté a...

Titeket nem tesz feszültté a kijárási tilalom meg az újabb szigorítások?

Figyelt kérdés

Mert én ettől borzasztóan kifordultam már magamból.

A legdurvább az, hogy a korlátozás óta teljesen őrült módon vezetek, amikor nincs nagy forgalom. Pedig igyekszem normálisan, de az sosem tart sokáig. Ezelőtt soha nem mentem még a Bécsi úton 80-nál többel, de mostanában a 100 is megvolt. Kanyarokba is úgy vágódok be, ahogy előtte sosem mertem, és nem érzek semmit. Se azt, hogy ez rossz dolog lenne, se azt, hogy veszélyes. Még csak azt sem mondhatom, hogy élvezem.

Nincs türelmem senkit végighallgatni, ha maszkban beszél hozzám, nem is értem mit mond, és nincs is kedvem odafigyelni. Baromira idegesít mindenki. És igazából semmit nincs kedvem megcsinálni, nagyjából sz.rok a világra. Néha már azt kívánom, hogy dögöljön csak meg mindenki.

És akkor holnaptól még jobban be vagyok zárva. Eddig, ha feszült voltam, akkor éjjel mentem autóval egy kört a környékben, és az nyugtatólag hatott, kikapcsolt, feltöltött, és utána jó volt. Olyankor mindig normálisan vezettem, tök jól esett. Most meg nem szabad kimenni az utcára 8 után?! Hát, elmennek ezek a pcsába!

És azt hittem, ha ezt itt most leírom, utána legalább kicsit jobb lesz. Hát nem az.


Ti hogy vagytok?


2020. nov. 10. 23:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Én jól. Amúgy is csak dolgozni járok meg kutyát sétáltatni. Ezeket meg most is lehet, szóval engem nem érint.

A munkahelyemen az asztalomnál is maszkban kell ülni, ezt utálom. Minden nap megfájdul a fejem, meg a fülem a maszk gumijától.

2020. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
Pont ez a lényege a kísérletnek!
2020. nov. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%

Ez a 8 óra utáni kijárási tilalom kicsit sem változtatja meg az életem, mert eddig sem nagyon jártam ki 8 után.


Kivéve barátnőmmel időnként étterem, dunaparti séta stb...


Nyílván nem örülök neki, de nem olyan óriási nagy dolog ezekről lemondani 1-2 hónapra.


Egyedül a konditermek bezárása érint rosszul, viszont ez rákényszerint hogy saját testes gyakorlatokat csináljak és kipróbáljak valami újat.


Meg most könnyebb lett az életem annyival, hogy egyszerűbb felkészülnöm az egyetemi számonkérésekre, mert több szabadidőm van, jobb tananyagok és valamivel könnyebb számonkérések.

2020. nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
2-es, mi a lényege? Hogy őrülj meg és nyírd ki magad, vagy másokat?
2020. nov. 10. 23:18
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

3# Vagyok.


Még annyi, hogy barátnőm itthonról, home officeban dolgozik, így többet vagyunk együtt.


Vásárláson kívűl mással nem érintkezünk így nagyobb biztonságban érezzük magunkat.

2020. nov. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%

#4:

Tudod, nem mindenki skizofrén, mint te. Ha ilyen gondolataid vannak, hogy te ezért embert lennél képes ölni, inkább fordulj egy pszichiáterhez, de sürgősen.

2020. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

1-es, 3-as, de jó nektek!

Én éjjeli bagoly vagyok, edzeni, vásárolni, mászkálni, autózni mindig nagyrészt este és éjjel jártam. És nem bulizni meg társaságba, mert nem vagyok akkora társasági ember. És most csak az életem nagy részét, ráadásul a kellemes részét veszik el.

2020. nov. 10. 23:26
 8/21 anonim ***** válasza:
19%

7#


Azért konditerembe járni este nem olyan "szép" dolog.


Amikor minden foglalva van és egy edzés során 4-5x kell megkérdezned, hogy "Bocsi, beszálhatok?".


Arról meg ne is álmodj, hogy ciklikuson egyszerre 2-3 gyakorlatot csinálj, mert túl sokan vannak.


6 óra után a legrosszabb konditerembe járani zárásig.

2020. nov. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy vagyok, hogy az ég világon semmi nem változott az életemben
2020. nov. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Elég sok baj lehet a fejedben, ha ennyitől így kikészülsz. Mit csinálnál igazi stresszhelyzetben?
2020. nov. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!