Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kérsz karácsonyra, ha...

Mit kérsz karácsonyra, ha feltétlen kell valamit?

Figyelt kérdés
Tudom, én is azt, hogy álljon vissza a világ rendje, de ha egy bolond rokon faggat, hogy de mégis mit, akkor mit kérsz?
2020. nov. 12. 00:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
szerintem amúgy a pénz a legjobb ajándék mivel azt veszel belőle amit te akarsz, akkor amikor akarsz. Félre is tudod rakni, vagy amire vágysz megtudod venni és nem az van, hogy ehh meg kell játszani magad, hogy örülsz a zokninak meg ilyesmik :D
2020. nov. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem túlzottan normális, ha Karácsonykor kényszerítenek rá, hogy mindenképpen kérj valamit. Ezt így nem nevezném a szeretet ünnepének.
2020. nov. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Legszívesebben egy cipösdoboz 20-ezrest kérnék.
2020. nov. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

Ezzel mindig bajban vagyok mert megvan mindenem amire szükségem van.

Talán egyvalami hiányzik, de azt hiába kérném. A páromtól szeretnék élményt kérni mert nekem szükségem lenne rá hogy néha kimozduljunk, legyen valami programunk, kiránduljunk egyet. (Nem a vírushelyzet miatt álltunk le, mindig is hiányoztak a programok) De ő nem szeret kimozdulni sajnos, úgyhogy ezt nem kérhetem.

Ha nagyon muszáj akkor olyan dolgokat szoktam kérni amit amúgy is megvennék magamnak. Nő vagyok úgyhogy mindig vásárolok :D Ilyen apró dolgokat kérek amire épp szükségem van, pl egy krémet amit amúgy is meg akartam rendelni, vagy ha pont elfogy a tusfürdőm, akkor azt. Így nem tudnak mellélőni, tényleg olyat kapok ami hasznos és elfogy, nem valami huszonkettedik porfogót, az ajándékozó pedig örül hogy ötletet adok neki és így nincs rajta nyomás hogy mit is kéne vennie.

Én is szeretem egyébként megkérdezni hogy kinek mire van szüksége, hogy tuti olyat kapjon aminek örül.

2020. nov. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%

Igazakat írsz, bár szerintem, ha valakinak valamire szüksége van, akkor az nem ajándék. Az ajándék olyan dolog, amely a szükségleten felül hoz örörmet.

Férjnek zoknit venni nem ajándék, hanem szükséges dolog.

2020. nov. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Hát leginkább egy új laptopra lenne szügségem, rendes SRGB lefedetségű monitorral.


Ami kevésbé fontos, mert fényképezőm épp már van, az egy fuji x-pro2 lenne egy 35mm f2 obival.

2020. nov. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

5, de ha valakinek megvan mindene és nem szeretne semmi olyan kacatot amivel nem tudna mit kezdeni? Tárgyakat amiket használok azokat már rég beszereztem magamnak, valami dísz meg már nem kéne újabb, mert az én lakásom sajnos így is elég zsúfolt, mert nem valami nagy. Sokkal jobban örülnék mondjuk egy tábla csokinak, mint valami nagyértékű ajándéknak. És végül is a csokira vonatkozik amit írtál, nincs rá szükségem hogy hizlaló dolgokat egyek, de örömet okoz :)

A zokninak is örülnék ha pont arra lenne szükségem, mert hasznos.

Nálunk senki nem tudna már örülni valami random dolognak, mert tényleg mindenünk megvan ami kell. Ezért valahogy így alakult hogy mindig megbeszéljük.

Meg egyébként sem az ajándékon van a hangsúly ha ünnepelünk valamit, így ez nálunk inkább csak egy apró gesztus, nem kell valami nagy dolognak lennie.

Négyes voltam.

2020. nov. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egy Harley Davidsont. Ha nem lesz nyitva a szalon, akkor az árát. Ha ez se megy, akkor jó lesz a klasszikus zokni is.
2020. nov. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk jó lenne egy GT86, de egy Mazda MX-5 is megteszi. :)

Komolyra fordítva a szót, jöhet bármilyen vásárlási utalvány bármilyen üzletbe, ahol rendszeresen vásárolni szoktam.

2020. nov. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Egy autot kérnék téli gumikkal
2020. nov. 12. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!