Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Lent részletesen...

Mit tegyek? Lent részletesen leírom.

Figyelt kérdés

Szóval van egy ismerősöm (pasi) akivel 2 hónapja beszélgetek (én nő vagyok). Még nem taliztunk de akartunk csak így jött össze,de nem ez a lényeg. Nemrég ért véget egy több éves kapcsolata és amiatt szenved de kiderült hogy jart egy masik lánnyal 1 honapig aztán most megint irogatnak,amire én féltékeny lettem és azt hazudtam neki (megint),hogy én randizok egy sráccal,mire erre nem reagált 1 napig,aztán írt. Most meg azt írja hogy aznap óta folyton iszik,de azt mondja hogy azért mert szenved amiatt hogy az exének elmondja mit érez és a mostani exében meg nem bízik. De rögtön utánna írta hogy látta hogy azt irtam neki,hogy randiztam egy sráccal. Szerintetek miattam itta le magát vagy tényleg az exei miatt? Vagy mit gondoltok?

Amúgy múltkor is nagyon féltékeny volt mikor mondtam,hogy ismerkedem más pasikkal.



2020. nov. 12. 01:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az mar nem oszt, nem szoroz. Ez a pasi szamodra egy olyan hasznalhatatlan darab, aki meg csak ossze se jon, de jobb is igy.
2020. nov. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2020. nov. 12. 01:56
 3/10 anonim ***** válasza:

De most őszintén,van értelme az ivásba menekülni?

Tudom sok rossz dolog az életben de hogy az ivásban meneküljek az már nagy a végstádium lenne az életemben,nem egyszer voltam már padlód de sosem ittam le magamat ezért inkább ettem egy csokit.

Őszintén szólva nem tudom hogy most valójában szeret e téged vagy sem?

Ha én beszélgettem volna egy nővel és érzek is iránta valamit akkor nyilván nem randizok egy másikkal.

2020. nov. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dehisz irta.

Kb ez a fontossàgi sorrendje:

Elsö az ex, aztàn a 2.ex, azután te kullogsz a sor végén.


Amig ö a sebeit nyalogatja mert ennyi esze van, addig te Valoban meg is erdemelnél inkàbb egy ép normalis màsikat!


Én amikor ilyeneket kamuztam egy nem lépö srácnak, aki nem hivott randira honapok óta, de chatben meg àllandoan hitegetett, es kitaláltam, hogy már mással ismerkedem, hpgy kapcsoljon már hogy nem fogok rá várni évekig, és azt kamuztam a másik srác elhivott, neki a reakcioja, amiert kapott az egoja ezzel egy pofont, az volt, hogy vissza akart vágni, ö is elkezdett vmi csajrol irogatni, hogy ö meg ètterembe hivja elsö randira, azaz öt meg a tenyerén hordozza hozzàm képest..csak, hogy rosszul essen nekem.

Közben meg simàn csak hülyitett az elejétöl már.



Kivancsi vagyok a te esetedben most mit fog lépni a srác.

2020. nov. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

*azon ivül hogy iszik, meg depizik most. Gondolom azert ennél többet is elö fog tudni adni..

Ha nem, akkor az elég szánalmas lenne hogy csak ennyit tud es kifujt a sràc :D

2020. nov. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A pasi az exei miatt iszik, te meg hazudsz neki és játszmázol. Csodálatos pár lesz belőletek.
2020. nov. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

uristen! "feltekeny lettem es hazudtam neki (megint)"


hat ez gyonyoru. hany eves vagy? ha a srac 15 korul lehet talan annal lehetne meg eselyed. atyaisten!


nem miattad, ebben viztis lehetsz, le se szr. a legtobb hapsi feltekeny meg akk is ha nem is vagy a bnojre. mi az h nem o kell hanem mas?! ha azt akarod h egy pasas ne kedveljen tovabb, csak hozz fel egy masikat elotte.

2020. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor miért volt féltékeny ha nem érdeklem?
2020. nov. 12. 12:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a tipikus olyan hogy nem kellesz ugyan, de nehogymàr neked jo legyen màssal.

Örül annak, hogy nincs senkid magyaràn.


Az exem is pl van bnöje, nem akar tölem semmit, söt utàl, de azt azert nem akarja hogy megismerkedjem az egyik haverjàval es elötte direkt lejàrat nehogy összejöjjünk.

Ez egyfajta rosszindulat.

2020. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindegy hogy miért iszik, ha ezt teszi, akkor az nagy baj.

Először is.

Amíg az ember nincs túl az előző pàrján, amíg csak azon jár az agya, addig nem szabad ismerkedni.

Csak ha már túl vagyunk rajta, és nevetünk ha rá gondolunk.

Sokan írják is az ismerkedésnél, hogy nem szeretnék senki lelki szemetes ládája lenni.

Hogy néz az ki, hogy randizok valakivel, és az előző kapcsolatomat siratom a vállán.

2020. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!