Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan reagálsz ha lekövérezne...

Hogyan reagálsz ha lekövéreznek téged?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan kövér emberekhez szól a kérdés.

2020. nov. 13. 19:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Rosszul esik, hogy csak ezt az egyet veszik észre belőlem.
2020. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Az vagyok van még tovább is ezt szoktam mondani .

Nem mondtál újat ezt én is tudom !

2020. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

"Kövér vagy"


"Te meg bunkó"

2020. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
A kövérség egy állapot, ahogy a soványság is. Ha valaki ezt az állapotot közli, tényt állapít meg. Mi fáj ebben?
2020. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
17%

Bocsánat, hogy közbe szólok, akkor milyen jelzőt kéne használni? Molett, duci? Ezek csak szépítőjelzők. A kövér jelző átlagos kifejezés.


Pedig az, hogy kövér vagy, az nem csúnya és gúnyos kifejezés. Ha azt mondanák rád, hogy pl. zsírdisznó, koca, disznó, hájpacni, vágnivaló...stb. na az már bicskanyitogató stílus.


Mindenkinek fáj az igazság, persze, de ezen csak az éretlenek sértődnek meg.

2020. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

A kövérség szinte sosem kívánatos állapot az adott személy számára.


Lehet az oka fizikai betegség, lelki betegség (komfort-evés) vagy épp gyenge önuralom. Még az utóbbi példa sem büszke erre, hiába az ő sara.


Valamint minden bizonnyal tisztában van vele. Minek kiemelni?


A sántával, vakkal, tolószékessel sem közlik, hogy ez meg az a "baj" vele...

2020. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Ugyan kövér nrm vagyok, de volt hogy megjegyezték hogy híztam mostanában.

Nem különösebben érintett meg.

2020. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó érzés. Tudom hogy én tehetek róla, és azt is, hogy nekem kell változtatnom rajta. Dolgozok is rajta, hónapok óta, mégse látják a munkát mögötte, és a különböző értékeimet.

Azoknak, akik szerint a kövér csak egy kijelentés, ami tényre utal, én se mondom senkinek, hogy az iq szintje eszméletlen alacsony, mégha igaz is. Azt se, hogy végtelen bunkó, pedig sokszor igaz. Nem tudom miért kell más lelkébe beletaposni. Tudja mindenki magáról, hogy kövér.

Hozzátenném, egy kövér ember is élhet teljes életet, és lehet magabiztosabb mint bárki, akinek kockái vannak.

2020. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon rosszul estek ezek a beszólások. Hirtelen híztam meg, így aztán mindenki csodálkozott és szóvátette a dolgot. Csak annyit válaszoltam rá, hogy tudom.
2020. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
29%

#8

Akkor ezek szerint te nem vagy híve az egyenes, őszinte kommunikációnak? Miért nem lehet a másikkal közölni, hogy parasztul viselkedett veled és ez neked fáj? Miért jó magadban tartani a sértettséget? Remélem tudod, hogy ez téged belülről fog felőrölni.


Ajánlom elolvasni A teljes jogú nő című könyvet. Neten fent van. Le lehet tölteni.

2020. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!