Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félelmetes hogy néha milyen...

Félelmetes hogy néha milyen könnyű nyomozni egy ember után a neten, nem?

Figyelt kérdés
Én próbálok minél kevesebb lábnyomot hagyni magam után, persze egy hozzáértőbb még lehet hogy előnyben van. De így, akár nekem is csak a googlet használva, néha rémisztő milyen egyszerű információkat találni egyes emberekről, aztán összerakni a mozaikokat.
2020. nov. 13. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

De az.

Néhány hónapja azzal szórakoztam, hogy vettem egy random ismerősömet a Facebookról, akiről csak azt tudtam, hogy melyik városrészben lakik, és rövid idő alatt kinyomoztam a pontos lakcímét. (Nem írom le, hogy, nem akarok tippeket adni, bár aki kellően elborult, valószínűleg maga is rájön). Ez eléggé meg is ijesztett, és megerősített abban, hogy még ismerősökkel se osszak meg nagyjából semmit, mert ki tudja, ki mire használja.

2020. nov. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem ijeszt meg. Nem gondolnám, hogy bárki is én rám lenne kíváncsi.
2020. nov. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azon szoktam kuncogni, hogy vki állít vmit, a fakebukon meg ki van posztolva az ellenkezője. Amikor meg szembesítem a szánalmas hazugságaival, akkor még ő van felháborodva.
2020. nov. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy rosszlányt akarok megtalálni, de eddig még nem ment.
2020. nov. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!