Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az iskolámban ahová járok a...

Az iskolámban ahová járok a Horváth nevezetü, roma származású cigányok állandóan kötekednek mindenkivel aki fehér meg magyar. Generálják a feszültséget olyan vitákat generálnak. Nektek mi a véleményetek a Horváth-ok tényleg enyire kemények?

Figyelt kérdés

Az iskolámban ahová járok a Horváth nevezetü, roma származású cigányok állandóan kötekednek mindenkivel aki fehér meg magyar.

Generálják a feszültséget olyan vitákat generálnak amihez semmi közük iszonyúan rasszisták és ütik vágják a magyarokat. Mire jó ez? Szerintetek normális ez? Azt kiabálják pusztulj kutya magyar:Cigány uralom. . Nektek mi a véleményetek a Horváth-ok tényleg enyire kemények?



#Veszekedés, #Verekedés, #Rasszizmus, #Agreszió, #Emberkedés,
2020. nov. 14. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
A nevüknek nem sok köze van hozzá... A Kolompárok, Kalányosok, Bogdánok, stb. között is vannak ugyanilyenek... :((((
2020. nov. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 1 teljesen normális Horváth nevű jár, semmi gond nincs vele.
2020. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha ennyire becsicskultok és nem fogtok össze ellenük, akkor magatokra vessetek.
2020. nov. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A névnek enhhez nincs sok köze. Nekem Lakatos nevű félcigány ismerősöm van, nála jámborabb, nyugodtabb embert ritkán látni.
2020. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
5 Már bocs, de elég butaságokat írsz. Ki nyalta itt a cigányok seggét? Esetleg baj leírni, hogy nem a név tehet erről? Az erőszakos, agresszív, kötekedő cigányokat mindenki utálja, de nem a nevük miatt, mert nem a nevük tehet erről. A rendeseket nem utálják, de nem azért, mert más a nevük.
2020. nov. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a szülőknek meg a tanároknak szólni kell, aztán majd azok rendbe teszik őket.
2020. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.

Szerintem butaság a neve alapján beskatulyázni az embert.

Nem azért viselkednek így, mert Horváth a nevük, hanem mert alapból nem tudnak viselkedni(tisztelet a kivételnek).

Szítják a feszültséget.

Volt 2 Horváth osztálytársam is. (romák, ikrek,).

Igaz, hogy piszok nagyszájú az egész család, meg nekik is voltak ügyeik, de nagyon jószívűek voltak.

2020. nov. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudományos kutatás szerint minden Horváth irtózatosan kemény.
2021. aug. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!