Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » ENTJk, INTJk, ENTPk, INTPk ti...

ENTJk, INTJk, ENTPk, INTPk ti csatlakoznátok egy olyan messenger csoporthoz, ahol csak ezek a személyiség típusok vannak?

Figyelt kérdés
Ja nem rég csináltam egy ilyen messenger csoportot, és bárki aki szeretne csatlakozni írjon privátot .

2020. nov. 14. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem

INTJ

19/L

2020. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
Elárulnád mennyivel lesz jobb az életed, ha besorolod magad 4 kib*szott betűbe?
2020. nov. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem, mivel nem szeretem beskatulyázni az embereket.


INTJ


27F

2020. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Őszintén, gyakran a legjobb barátom üzeneteire sem válaszolok akár napokig, nem gondolom, hogy akkor majd vadidgenek döcögős üzenetváltása jobban fog érdekelni. Feltételezem, hogy ismerkedés céljából hoznád létre a csoportot, hogy végre legyen alkalmad vegyülni a "magadfajtával", de erre meg vannak külön fórumok, például ez itt: [link] .

Illetve, ahogy a kettes válaszoló is írta, ez a négy betű nem fedi le teljesen egy ember személyiségét (igazából csak a nyolc kognitív funkciót rendszerezi aszerint, hogy egyes típusok mely négyet használják a leginkább), hiszen a környezetünk, a szülői nevelés, az életben elszenvedett kisebb-nagyobb traumák mind-mind kihatnak a személyiségünkre, kedvezően vagy kedvezőtlenül befolyásolva azt, ha pedig sztereotípiák alapján próbálsz meg ismerkedni másokkal, akkor van egy nagyon rossz hírem...

Javaslom, hogy az érdeklődési körödnek megfelelően ismerkedj, tehát, ha például érdekel a programozás, légy tag olyan fórumokon, ahol programozással foglalkoznak és beszélgess ottani emberekkel, ugyanis nagyobb eséllyel találod meg a közös hangot azokkal, akikkel egyezik az érdeklődési köröd valamiben, mint azokkal, akikről csak annyit tudsz, hogy ő egy iNtUiTiVe ThInKeR.


17/L

INTP-T 5w4

2020. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

estj vagyok,így logikus,hogy nem látom értelmét egy ilyen csoportnak:)

vagy hogy mi benne a haszon?

2020. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

INFPként most kirekesztve érzem magam.

Miért pont őket akarod beletenni, miért zársz ki mindenki mást? Nem a személyiségtípusa fogja meghatározni, hogy jó beszélgetőpartner vagy sem

2020. nov. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha brittudóst volna kedvem játszani.(INTP)
2020. nov. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

INFJ-T vagyok és én sem csatlakoznék, akkor sem, ha ilyen csoport is lenne.

Nem azért szeretnék valakivel beszélgetést kezdeményezni, mert ugyanabba a személyiségtípusba tartozunk...

2020. nov. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló. tudod mi a jó benne? A MÉMEK. (részemről)

INTP

2020. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én szívesen csatlakoznék, a karantén óta nagyon kevés ismerősöm van, akivel tudok beszélgetni. viszont az új emberek megismerése mindig érdekelt, új perspektíva, nem mindig ugyanarról beszélünk stb. bár én nem tudom 100%-osan biztosan, melyik típus vagyok, egy ideje elkezdtem jobban belemélyedni a témába és rájöttem, hogy talán nem is ismerem olyan jól magam. pl. lehet, hogy én egy racionális embernek gondolom a személyemet, de egy külső ember teljesen másmilyennek írna le. de mindképpen INxx típus vagyok, valószínűleg. de Messengert én nem annyira használom, noname profilom van, inkább insta, twitch vagy discord szerver? írhattok itt is privit, aki gondolja. de egyéként bármelyik személyiségtípusra vevő vagyok, szerintem mindegyikben van jó és rossz is (illetve ez nem egy kőbe vésett dolog, inkább irányadó, hogyan látja a világot az illető, hogy gondolkozik.
2020. dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!