Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet ez a megfelelés...

Mitől lehet ez a megfelelés kényszer egy srácban?

Figyelt kérdés
25 éves. Kicsit bonyolult a kapcsolatunk, ez most nem lényeg. Jól néz ki, tehát nem én vagyok az utolsó reménye, ez kilőve. Nem is halálosan szerelmes, ez is kilőve. Nem is kis tizenéves már, ez is kilőve. Kicsit irányító típus is, nem annyira zavaróan, de benne van a természetében. Mégis, ha bármit mondok neki, ami nekem nem tetszik, egyből azt mondja, hogy oké, akkor változtat rajta, oké akkor megváltozik. Olyan aranyos, de kicsit néha fura, hogy mért akar ennyire megfelelni? Ez valami otthonról hozott dolog lehet, és emiatt? Mert alapvetően nem egy magát alárendelő életképtelen srác egyáltalán. Sőt.
2020. nov. 15. 12:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és kifejezetten önfejű, ezt mondta is és látom is rajta.
2020. nov. 15. 12:09
 2/8 A kérdező kommentje:
Még az jutott eszembe, hogy utál veszekedni. Megbeszélni se szeret semmit, lehet hogy emiatt ilyen, hogy elkerülje a vitákat?
2020. nov. 15. 12:13
 3/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Konfliktuskerülő. Lehet csak most, a kapcsolatotok elején, de lehet hogy tényleg ilyen.

Az is lehet, hogy azok a kérdések, amiben igazat ad neked és megváltoztatja a véleményét valójában számára nem fontos kérdések. Én is ilyen vagyok.

23/f

2020. nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ez lehet
2020. nov. 15. 12:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak eddig másnál ennyire nem tapasztaltam ilyet, pedig egy pasi se szeret veszekedni.
2020. nov. 15. 12:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól gondolod.El akarja kerülni a vitákat.
2020. nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem rossz tulajdonságként kell felfogni. Sőt, okosan tennéd, ha követnéd a példáját. Saját magunkat önnön tükrünkben mindig torzan látjuk.. A legélesebb képet magunkról a párunk tükrében kapjuk, amikor már lebomlottak a szerelemért felelős hormonok, amikor elillant a rózsaszín köd, és előtűnt minden hibánk, hiányosságunk.
2020. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jézusom ki írt ilyet, hogy ez rossz? Pont hogy azt írtam, aranyos. Mért kell kiforgatni amit írok? Egyszerűen csak nem értettem, hogy mért akar ennyire megfelelni, de már megértettem a hozzászólásokból.
2020. nov. 15. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!