Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok, hány éves korig...

Srácok, hány éves korig laknátok együtt más srácokkal hosszabb időn át egy szobában, akik nem a rokonaid?

Figyelt kérdés

és max. mennyi sráccal egy szobában?


Nem egy - egy havernálalvós éjszakára gondolok, hanem ami hosszabb ideig (hónapokig) tart.

pl. kollégium, albérlet, lakóközösség.

és nem rokonotok a többi fiú.


most mennyik vagytok?



2020. nov. 15. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Amennyire a birosag elitelne … kulonben miert is kellene mas pasikkal egyutt laknom?
2020. nov. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem diákként oké (szóval max olyan 24-25 éves korig), utána már... bleh. Onnantól inkább közös albérlet, külön szobákkal. 30tól felfele már ez is elég bénának hat, legalábbis nekem onnantól vált béna érzéssé, szóval 31 évesen vettem saját lakást inkább.
2020. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A legjobb barátommal életem végéig is együtt laknék. Egyébként ha közeli barátaim lennének még, és a lakás elég nagy többünknek, akkor többel is.
2020. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Max 2-3-al egy szobában, sokan nyomorogni relatív kis helyen nem jó.


Egy pár évnyi haverokkal együtt lakós, bulizós, tombolós évnek még örülnék így 24 éves és 30 éves korom között.


Utána már valószínűleg nem lennék rá annyira vevő, mert már a családalapításon gondolkodnék.

2020. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A külön szoba nekem fontos. De az, hogy egy lakásban azt eltudom képzelni, hogy lehessen ilyen helyzet még 40 felett is. Minden körülményektől függ.
2020. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

18 vagyok és 3 másik fiúval lakok egy szobában, volt, hogy 29-el.

(2 tanévet)

2020. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Onkent senkivel es semennyit.

Kozepsuliba 3.5 evet voltunk 4-en egy szobaba. Kamaszkent meg elmegy, 20 ev felett ingyen se.

2020. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmedig, ezt nem szeretném. Én egy nővel akarok együtt élni vagy egyedül.
2020. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semeddig. Utálok másokkal egy szobában lenni,ha horkolnak meg pláne. Territoriális lény vagyok, egyedül szeretek lenni.
2020. dec. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!