Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted leszek még hîvatva...

Szerinted leszek még hîvatva bizottság elé?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2000.02.19én születtem! Gyermek korom óta látás sérült vagyok már 3 évesen -15 lencsem volt és retina elvekonyodas! Hallás sérült is vagyok 3 éves korom óta hallokeszuleket hordok, 12evesen magas lett a vérnyomásom! 17 évesen le vált a retinám a bal szememen azóta 2szer mütottek minimálisan látok rá a jobb oldalaira -19es a lencse most, arra 40%ot látok ami szerencsére elfogadható! Hallás készüléket hordom mindig, hiszen Nélküle nem hallok, a vérnyomásra meg szedem a gyógyszereket! Megvan a 8 osztalyom, meg a 3 éves közép iskolam azaz 11 osztalyom! Tavaly végeztem 2019. Júniusban! 2019 Agusztusban lettem le szazalekolva : ez van ra írva BNO KÓDOK:

H5420csökkent látás mindket szemen,

H9030 Kétoldali idegi hallásvesztés

H3900 Retinavalas k.M.N

I10H0 Magasvernyomas betegség elsődleges

E7800 Tiszta hypercholesterinaeima


Egészségi állapot 17%

Egészség károsodás: 82%

Minősítés: D

Következő felülvizsgálat időpontja : jelen állapota alapján nem szűkseges.

Kapok fogyatekos támogatást is a szememre, arra az van írva hogy súlyos látási fogyatekos , és nem javasolt a következő felülvizsgálat! Kapok 73.200Ft rokkant ellátást és 28.505Ft fogyatékossagit! Szüleimmel élek! Mellete ezek mellet rokkant gyárba ülő munkára elmentem dolgozni! 4 órába beteg vagyok de szeretek tevékenykedni ! 4 órába keresek 65.000ftot! Így a nyugdíjam fogyatekos tám. És fizetésem összesen 166 ezer forint.


A papir alapján szerinted leszek meg hivatva? A nem szükséges felülvizsgálat végleges jelent de fiatal vagyok nem vagyok benne biztos hogy nem leszek hivatva ! Van kozgyogyom is utazási kartyam minden! Bocsi a helyes irasi hibáiért rosszul látok


2020. nov. 15. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem zárható ki. Van egy ismerősöm, aki a majdnem 60 éves autista testvérének a gyámja, aki gyerek kora óta ugyanolyan. De mégis be kell nekik menni időközönként, amikor egy orvos "megvizsgálja". Egy vicc az egész rendszer, nem tudom mi szükség van állandóan erre a tortúrára.
2020. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Következő felülvizsgálat időpontja : jelen állapota alapján nem szűkseges."


Nyugdíjbiztosítási igazgatóságon dolgoztam 22 évig, 2012-ig a rokkantsági ellátásokkal is ott foglalkoztunk. Ez a mondat akkor azt jelentette, hogy nem hívnak be többet. Az ellátást folyósító szerv szokott értesítést küldeni a megállapító felé, amikor esedékes a következő felülvizsgálat. Ezt a szakvélemény alapján rögízették az anyagodhoz, tehát elvileg nem dobhatja ki a rendszer a felülvizsgálatra szóló figyelmeztetést, mivel nem adtak meg rá időpontot.

Ez alapján nem tartom túl valószínűnek, hacsak nem változtatnak megint valamit a törvényeken, ami miatt újra felülvizsgálnak mindenkit (volt már ilyen).

Természetesen, ha valakinek más tapasztalatai vannak az elmúlt 8 évben, akkor nem vitatkozom, hiszen részletes rálátásom már nem volt a folyamatra 2012. óta, de fura lenne, ha most másképpen értelmeznék ezt.

2020. nov. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!