Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek ezzel a tulajdonsá...

Mit kezdjek ezzel a tulajdonságal ,hogy elveszítettem a férfiasságomat???

Figyelt kérdés
Nincs meg bennem se fizikailag se szellemileg az az erő ami megvolt régen magam nem merek kijárni sehova úgy érzem magam mint egy nő aki csak valki mellet lehetne biztonságérzetre vágyok mint ha női agyon peregnék 29 éves leszek sose csókolóztam se szexuális kapcsolatom nem volt csomó rossz dolgok leírhatalan dolgon keresztül mentem régen edztem évekig jó alakom volt és segített úgy érzem ,de mióta pszihiáterhez járok abbahagytam azt is tünetek pedig ugyanugy megmaradtak sőt még rossz közérzetem is van. Mit kezdjek az élettel ha múlt jelen tükre??? sok rossz döntés a múltban ! Hogyan lehetnék ismét férfi mert hiányzik bellem mit kellen csinálnom???
2020. nov. 15. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hiába sajnálkozol, ezen csak te magad tudsz segíteni, kívülről hiába vársz bármit. Sajnos erre nemigen tanítják meg az embereket ill. nem tudatosítják bennük. A "mindenki saját szerencséjének kovácsa" mondás lefordítva és általánosságban pont azt jelenti, hogy nem kívülről kell várni a sültgalambot, hanem az embernek saját magát kell megalkotnia, sok tanulással és valós teljesítménnyel, munkával.
2020. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát jah de minden tulajdonságomat vagy amit elképzelk hozzá megy a félelem vagy a bűntudat mindentől semmit se ér az életem fogalam sincs mire vagyok rossz a vérem
2020. nov. 15. 21:17
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

Én velem is ez a helyzet, csak én még 22 vagyok. Valamiért ilyen vagy, ahogyan én is és nem igazán tudom hogy miért. Rengeteg dolog van amit élvezhetsz. Nem attól leszel férfi hogy volt-e már szexuális kapcsolatod. És attól kevésbé sem leszel férfi ha egy társ mellett éreznéd maad igazán biztonságban. Sőt, normális, mivel társas lények vagyunk.

Próbáld meg élvezni a többi dolgot, ami van az életben. Mindíg lehet valami jót találni bene, amitől jobb lesz az életed.

2020. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
o te még fiatal vagy
2020. nov. 15. 21:19
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
29 évesen te sem vagy egy aggastyán :D
2020. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát az ighaz s de amin keresztül mentem életem legnagyobb ellenségének se kívánnám
2020. nov. 15. 21:22
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nem értem, most az a baj hogy egy nő se jut neked?

Mindenkinek meg van a párja, annyira csődtömeg nem lehetsz hogy egy nőnek sem kellenél. Ilyen szerintem nem létezik.


Az gyakoribb hogy nagy elvárások vannak a közel semmire, ha kb a semmit várod el amit nyújtasz akkor lesz nő

2020. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Andris te vagy megint? A skizofréniádnak biztos köze van ehhez. Az a te problémád, válts pszichiátert, ha ez nem segít.
2020. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de miért nem árulod el ki vagy te???
2020. nov. 15. 21:40
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#8-vagyok. Hogyhogy ki vagyok? Nem ismersz és én se ismerlek, de már annyi kérdést kiírtál, hogy egyből felismeri a fél oldal, hogy te vagy az. Beszélj a pszichiátereddel.
2020. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!