Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Öngyilkosság a 30. születésnap...

Öngyilkosság a 30. születésnapomon?

Figyelt kérdés

18 évesen, egyetlen egyetemi félév alatt piássá váltam, azóta gyakorlatilag folyamatosan iszom. Három egyetemről rúgtak ki.


Pár évet dolgoztam külföldön, rengeteget voltam kint segélyen is, mára oda jutottam hogy minden létező megtakarításomat feléltem, elittam.

Nem értek semmihez, fafejű vagyok (nem voltam az mindig, a pia megtette a hatását), nem volt sose rendes jobban fizető állásom se.


Lényegében sose volt párkapcsolatom, szexelni is csak párszor szexeltem eddig életemben.


Barátaim nincsenek már, mindenki elhagyott, személyes ismerősök is kerülnek.


Gyakorlatilag egy szenvedés, vergődés az életem. Az alkohol tartja csak bennem a lelket. S egyre kevésbé érzem azt hogy nekem itt kéne maradnom.


Stílusos lenne a 30. születésnapomon befejezni?


F/29


2020. nov. 15. 21:20
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
83%
Nem. De egy pszichologust erdemes lenne felkeresni.
2020. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim válasza:
86%
Szerintem menj el egy szakemberhez, de semmiképp se tedd meg! Próbálj meg detoxba menni, leszokni a piáról és emberi kapcsolatokat kialakítani!
2020. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
72%
Miért kezdél el inni? Mennyit iszol egy nap?
2020. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az italt kene letenni es felépiteni vmit.
2020. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

Tinédzser koromban kezdtem el, tetszett a részegség. Nem bírtam elviselni hogy a nők kerülnek, szerettem leinni magamat.


Ez mára egy nagyon kemény alkoholizmussá fejlődött ki.


Mostanság napi 7-8dl töményet, 2-3 sörrel.

2020. nov. 15. 21:30
 6/47 anonim ***** válasza:
7%
Az még nem alkoholizmus
2020. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyébként depressziós vagy ilyesmi. Szimplán csak ennek így nem látom az értelmét.
2020. nov. 15. 21:37
 8/47 A kérdező kommentje:

Alkoholizmus mert teljesen a pia köré szervezem az életemet. De igazából tök mindegy.


A pia csak egy dolog. Nem ez az egyetlen nagy probléma.

2020. nov. 15. 21:37
 9/47 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd abba a piálást. Én 32 éves vagyok és még nem szexeltem, mert egy szótlan félénk szar vagyok, élék egy tetves albérletben egyedül, csak a munkahelyen találkozok emberekkel. Mégse nyírtam ki magam, nekem aztán teljesen felesleges az életem, van egy drogos bátyám, meg egy alkesz apám azt ennyi, minden ki más meghalt.
2020. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
81%
Jól is néznénk ki, ha mindennek az értelmét néznénk
2020. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!