Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen LÉÉÉTEZIK?:O em tudta...

Ilyen LÉÉÉTEZIK?:O em tudta leolvasi a cigány asszony az órát, amit viselt, és elég drága féle volt.

Figyelt kérdés
Ma lemerült a telefonom és nem tudtam hány óra, mikor jön a busz. Megkérdeztem egy testes cigány asszonyt, hány óra van pontosan, erre mondja, mittuom én.... mondom, ott van a kezén az óra, erre néz rám nagyot, és próbálja kiolvasni, nem megy neki, erre mutatja inkább nekem....

2020. nov. 16. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:
99%
Letezik, persze. Valaki csak disznek hordja.
2020. nov. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Meglepődött, visszanyalt a fagyi, ők szokták kérdezni és fel nem fogta. Ha kértél volna cigit megnyílt volna egy dimenzió kapu.


Ezért baj amikor anyu és apu testvérek.

2020. nov. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
"Frissen lopott kárcórát tessék!"
2020. nov. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Létezik
2020. nov. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Fordítva voltam ilyen szituban. Óra kezemen, kérdezi az idegen idő mennyi? Nézem, nem látom szemüveg nélkül. Inkább mutattam kifordított kézzel. 😅
2020. nov. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Majdnem tiz éve igaz dolgoztam kis élelmiszerboltban.

Volt hogy odajottek hozzám cigányok, és mutatták a pénzt a kezükben hogy ez eleg-e pl 2 pudingporra. Pest megyében.

Szóval vannak akik számolni se tudnak.

2020. nov. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy van ilyen. Náluk inkább a vetítés a kultútiálisan meghatározó dolog, azért hordják ezeket a drága dolgokat, mert egymás között ezzel tűnnek ki.
2020. nov. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Létezik.

Nekem egyszer a vonaton egy cigány srác mondta, hogy mondjam már meg neki az időt. Mondom XY. De adjam már oda neki a kezébe a telefonomat, hogy ő is megnézhesse. Lóphaszt!

De olyan is volt, hogy egy cigányasszony megkérdezte a pályaudvaron, hogy mi van a kivetítőn, honnan, mikor indul a vonat, de életem legdurvább ilyen sztorija az, amikor a patikában megkért a roma asszony, hogy írjam má' alá a nevit', mer' nem tud írni. Mondom kegyed akkor miért nem firkál oda valamit? :D :D

2020. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!