Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem válaszol senki, ha...

Miért nem válaszol senki, ha bármit is kérdezek messengeren, viberen, emailben vagy bármilyen elektronikus felületen?

Figyelt kérdés
Nem gyakorin, hanem igazi ismerősök, privát üzeneteket illetően. ( Olvassák, nem az van, hogy nem látják az üzenetet valamiért.)Az létezhet, hogy olyan hülye vagyok, hogy csak és kizárólag orbitális, válaszra sem méltó baromságokat kérdezek?
2020. nov. 16. 03:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit kérdezel és hogyan, kiktől? Kevés az infó.
2020. nov. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Lehet nem érnek rá,vagy hülyeséget kérdezel.
2020. nov. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha valaki nem reagál 2-3-szor, akkor letiltom/törlöm a f__omba. Kérdés után néha a 2. alkalmat sem várom meg. Ha hülyeséget kérdeznél, akkor is leírnám, hogy hülyeséget kérdezel. Nem, egyszerűen arról van szó, hogy tajparaszt g_ciknek írsz.
2020. nov. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
95%
Vagy hülyét kérdezel vagy utálnak. Írsz egy példát?
2020. nov. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%

Cserélhtenénk ismerösöket.

Nalam meg az van ha nagynehezen vègre nyekkenek is vmit csak hogy ne sertödjön meg hogy nem irok miota le sem tudom rakni a telot mert irnak kerdeznek vissza mintha csak az lenne az életük hogy irjanak.

Ezert is nem akarok irni mert utana "leköt"es nem lehet elintezni semmit 2 szoval vagy max egy sorral.

Igy en ujabban max hajnalban meg ilyen idöpontokban irok valaszokat amikor nagyvaloszinüséggel nincsenek fent :D


Valoszonü a te ismeröseidnek van élete :)

2020. nov. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
*mióta,
2020. nov. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
5-ös, ha egy ismerős nem válaszol valamire, az nem élet-kérdés, hanem parasztság-kérdés. Ha ezt te nem érzed át, akkor a te közegedben te vagy a paraszt.
2020. nov. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%
A parasztsàg az hogy elvárásokat támaszt a másik
2020. nov. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, a parasztok szoktak válaszolni egymásnak, beszélgetni, normális ember ilyet nem csinál, mindenki magában van, aki normális nem paraszt, ezért normális és nem paraszt lévén nem válaszol.
2020. nov. 16. 08:21
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

Ja szoval olyan parasztok hogy meg sem èrtik.


Engedjék már azt meg hogy én döntsem el mikor van idöm vagy energiam vagy kedvem visszairni. És én osszam be magamnak az életem.


Ök vmi birosàg vagy a fönök, hogy x idön belül ha nem vàlaszolsz büntetés? Vagy kinek hiszik magukat?aztàn meg gyártjàk az ideget csak es generálják nekem. Es az ö sajat maguknak generalt feszkot rakjàk ràm.


Egy stresszfaktorok azok akik ràgjàk a küszöböt es még ök akarjàk nekem megmondani mikor irjak.

Menjenek is a p.csàba az ilyenek.

2020. nov. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!