Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem látom értelmét felnőttként...

Nem látom értelmét felnőttként élni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos most jutottam el 21 évesen arra a pontra, hogy a felnőtt élet számomra semmit nem ér. Pedig még jócskán az elején vagyok. Ennél már csak rosszabb érzések vannak bennem, hogyha arra gondolok, hogy mit fogok csinálni 40-50 évesen.

Az ideális kor számonra 17-18 év volt/lenne.

Mások hogy tudjàk élvezni az életet úgy igazán felnőttként? Mikor már a bulikból is kinézik az embert egy bizonyos kor fölött ... Plusz mindig csak a munka ... Felnőttként látsz meghalni sok embert magad körül..


Én ezt nem tudom és nem is fogom tudni elfogadni. élvezni meg pláne nem. Folyton vágyódom vissza a tini koromba. Gyereket, férjet sem akarok. Nem akarok senkivel a gyerekéről beszélgetni a barátnőim közül, ha egyszer lesz nekik.


Vicces lehet, de teljesen úgy érzem, hogy lejárt az időm.. Már rég elteltek azok az idők, amibe vágyódom vissza és én egyre depressziósabb tudok lenni emiatt.


2020. nov. 16. 05:07
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Teljesen ugyan így érzem én is, most próbálok felállni végre,én már csak úgy fogom fel ezt az életet hogy ez egy játék amit úgy kell játszani hogy élvezzem is,egyedül nem annyira könnyű ki jönni ebből a depresszióból de hát eleget vártam már a csodára.

Sajnos nagyon tanácsot még nem tudok adni,de ígérem beszámolok hogyan haladok? és megpróbálok válaszokat adni a kérdéseidre.

Nem is tudom mit írhatnék a jelenlegi helyzetben,kitartás és ne add fel mert van értelme élni hidd el.

Jártam külföldön több országban is és 3 dologra jöttem rá igazából amiért úgy mond érdemes élni.

1.Boldogság,akár egy magad,barátokkal,családoddal vagy majd a lehendőbeliddel,ez a boldogság dolog számít nagyon az életben hiszen ezért érdemes a legjobban élni.

2.Csináld azt amit te szeretnél igazán,feltölt,kikapcsol.

3.Egészség,ebbe bele tartozik a sport,jó érzés sportolni és van is értelme,nagyobb értelme van mint ha csak punnyadna minden áldott nap az ember.


Szépen lassan kell kezdeni mindent ne hogy hirtelen akarj mindent aztán ki égj mint sokan ebben az országban is.


Tarts ki én hiszek benned tudom hogy képes vagy rá,sok sikert és hajrá. 🙂

22F

2020. nov. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Nyugi, agyilag még tizenéves vagy, semmi gáz.

Nem sértegetni akarlak, de értelmes nem tudok válaszolni arra, hogy taknyos 21 évesen kijelented, hogy szar az élet...

2020. nov. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Vannak nehéz érzések időnként, amelyeket az ember érez, mint pl. amit most érzel, de nagy valószínűséggel elmúlnak hamar ezek az érzések.
2020. nov. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
50 éves vagyok, de nem lennék újra 20! Hidd el, annyi mindent tartogat az élet! Minden rajtad múlik.
2020. nov. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Keress egy daddy-t magadnak, aztán meg van oldva
2020. nov. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha akarsz, tudsz rajta változtatni.

Érdekes módon, én úgy érzem 20 évesen, hogy itt az egész élet előttem, egyre önállóbb leszek, hamarosan én rendezhetem az életemet, ahogy akarom. Tényleg vagány a gyerekkor, meg minden, de azért 20+ évesen visszavágyni a megkötöttségek közé csak azért, hogy bulizhass... Remélem megtalálod az élet többi örömét is, mert nem csak a bulizásban van móka és kacagás.

2020. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Az ilyen embereket, mint a kérdező nem nevelték? Jézusom, de gáz, aki így gondolkodik.
2020. nov. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3


Ez Coelho?

2020. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sose ovlastam attól az írótól semmit, csak a nevét ismerem.

Én csak arra bátorkodtam utalni, hogy időleges minden érzés, el fog múlni.

2020. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!