Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy hang a fejemben, aki...

Van egy hang a fejemben, aki mindenért nevet rajtam, gúnyolódik és azt susogja, nem vagyok többre képes, nem érdemlek jobbat, szánalmas gyenge lúzer vagyok. Le lehet győzni?

Figyelt kérdés
A múltam keveredik benne. Az apám, a volt barátnőm, egy volt tanárom, a felsőbbévesek, akik terrorizáltak. Mind azt akarták, hogy tönkremenjek. Ma meg boldogan élik az életüket, mintha semmi rosszat nem tettek volna. Ahányszor rossz történik, úgy érzem, mögöttem állnak és elégedetten nevetnek. Ha jó, abban is megkeresik nekem a rosszat. Megmagyarázzák, hogy az egész csak tévedés, félreértés, véletlen, szerencse, vagy csalás. Semmi sem az én érdemem, csak másoknak és a körülményeknek köszönhetem. Felőröl ez az egész. Ahány embert gyűlölök, mind a részemmé vált és belülről felfal. De nem én akartam ezt. Én semmit nem tettem azért, hogy kiérdemeljem azt, ahogy bántak velem.

2020. nov. 16. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Rád sem gondolnak, nyugi. Az ilyen emberek nem kötődnek az áldozataikhoz. Nem áll céljukban semmi komolyat tenni ellened, nem az az életcéljuk, hogy neked keresztbe tegyenek, mindössze amikor ott a helyzet, akkor az ő szemszögükből csak szórakoznak egyet, elütik az időt, levezetik a feszültséget másokon, semmi több. Ezt nem úgy élik meg, ahogyan te látod. Mire hazaérnek, már el is felejtenek. Tudom, mert én is ilyen voltam. Bánom, de hasonlóan viselkedtem sok mindenkivel.


Ha sikereket érsz el, az csak idegesítené őket, ha ott lennének, ezért próbálnának lehúzni. Tehát, ha úgy érzed, hogy lehúznának, akkor az azt jelenti, hogy valamit jól csinálsz.

2020. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez csak egy kis apróság, de próbáld ki amikor ilyen gondolataid vannak, szórj egy kis sót a hátad mögé.

Elűzi a rosszat és elfelejtheted ezeket a gondolatokat.


Persze társaságban furán nézne ki. :D

Tudod mit tettek és tudod, hogy nem vagy lúzer.

Egyedül erősebben kell tudnod, hogy legyőzd.

Érj el valamit amire azt mondhatod na ez igen, ezt nem tudná akárki.

Mondjuk készítesz bármit amiben ügyes lehetsz.

2020. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 Tudom jól, hogy ilyenek vagytok, mások szenvedése nektek csak egy jó poén. De aki veletek ellentétben érez, annak ettől nem lesz kissebb a kár, amit élvezettel okoztatok.
2020. nov. 16. 13:04
 4/5 anonim ***** válasza:
3. Újat mondjál.
2020. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
Szeinted a nap is csak azért kel fel reggelente, hogy veled kibasszon?
2020. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!