Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Belegondoltatok már, hogy...

Belegondoltatok már, hogy olyan világban élünk, mintha zombiapokalipszis lenne?

Figyelt kérdés
Távolságtartás, védekezés egymástól. Arceltakarás, hogy ne fertőződjünk meg. Kijárási titalom amikor a "zombik" a legaktívabbak :D Ha rádköhögtek, neadjisten megharaptak akkor egyből orvos, kezelés, karantén 😂😂 Milyen durva már, nem? 😄

2020. nov. 16. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Picit sarkítasz, de igen és lassan egy éve..
2020. nov. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Mindig is ilyen világban éltünk. Például a fekete halál is erről szólt.
2020. nov. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Hát nekem inkább egyfajta Orwell 1984 érzésem kezd lenni.


Mindenkit megfigyelnek, az emberek egymást "jelentik fel" mint a régi szép időkben. Egyre inkább korlátozva vagyunk, minden szórakozási lehetőség, utazás szép lassan be van tiltva, lassan ott vagyunk, hogy egyetlen jogod csak a munkához van.


Mindamellett újra felértékelődik a saját lakás, otthon, a család, hiszen velük töltöd a napod jelentős részét.


1 éve még pont arról beszéltem, hogy a mostani világ a legszabadabb az egyén számára, hiszen mehetsz ahova akarsz, csinálsz amit akarsz. Fillérekért lehetett utazni, edzeni, szórakozni. Háttérbe szorultak a régi társadalmi normák. Most ez az egész kuka.

2020. nov. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Belegondoltam, és nem. Nagyon nem olyan világot élünk.
2020. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen
2020. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!