Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha beenged a takarítónő a...

Ha beenged a takarítónő a férfi mosdóba illetlenség előtte a piszoárt használni?

Figyelt kérdés

ha végülis beenged akkor miért ne használhatnám? ha zavarná akkor nyilván azt mondaná hogy nem és várjak, vagy hozzátette volna hogy menjek a fülkékbe.


engem nem zavar ha meglátja, nem nagy ügy. illetlenség ez?


2020. nov. 17. 11:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért engedett be te idióta, beteg barom, mert azt hitte, hogy magadtól is van annyi eszed, hogy bemenj a fülkébe!

Rád szólni meg nem akart, mert mégis csak egy takarítónő...

2020. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem szerintem kérdése.

A takarítónő egy munkakör, neki 10 óráig (csak mondtam egy időpontot, de a lényeg, hogy adott időig) végeznie kell azzal a helyiséggel. Neki is van főnöke aki ellenőrzi,ezt elvégezte-e. Értelemszerűen addig nem lehet a mosdót bezárni, hogy most egy óráig senki se be se ki, ahogy -mivel időre végeznie kell- azt sem teheti meg, hogy megáll a munkával amíg valaki bejön, és ő addig kimegy, ha pont 2 órán keresztül mindig jön valaki akkor szerinted addig nem dolgozik? Mivel 10-ből 9 emberben fel sem merül, hogy ne menjen be egy fülkébe, ha egy hölgy is tartózkodik a helyiségben (főleg nem önszántábó, haem mert a munkáját végzi) mivel helyesen szocialízálódótt, így ez általában nem probléma.

Dolgoztam szállodában, ahol a takarítónők nem győztek jönni panaszkodni az irodába az ilyen parasztokra, akik pl. az öltözőben sem bírtak legalább elfordulni vagy a mosdóban. Ők pl. kérték, hogy addig ne kelljen beengedniük senkit, hiszen volt a szállóban elég másik mellékhelyiség de a főnökség nem engedte, még a szauna részt is nyitvatartási időben kellett szegénykenek tisztítani. Egyszer nem hallottam tőlük olyat, hogy a 1

2020. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
87%
*hogy a 106.-osé milyen nagy csak olyat, hogy 106-os nem volt képes elfordulni, azt kellett néznünk.
2020. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
21: ha tényleg nagyon zavarta volna, nem nézte volna.
2020. nov. 17. 12:39
 25/27 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó, én is dolgoztam szállóban a bárban, egy pasas nyitott köntösben ült ott, mi pedig (nem szólhattunk vendégre semmiért), bámultuk, hátha rájön, és összecsukja. Már 5-en figyeltük a pultból, mikor odajött és mondta, hogy tudja, hogy átlagon felüli, de ne itt nézzük, megmutatja ő a szobában is. Mi pedig tájékoztattuk, hogy nem kell, csak azért néztük, hátha rájön ez mekkora tahóság amit csinál nyilvános helyen, és örülnénk ha felvenne egy alsónadrágot, mert mindenkinek kellemetlen, egyébként ennél csak nagyobbat láttunk, ezt értékelje át magában.

Visszatérő vendég volt, mr törpe lett a beceneve az "előkelő" méretei miatt.

2020. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
88%
Szóval ez a kérdés valájában arra ment ki hogy végül megdícséhesd mindenki előtt a saját farkadat. Csak ki kellett várnod, amíg rá terelődik a szó. Veled valami nagyon nincs rendben.
2020. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar ha piszoárnál megnézik a farkam, de ha a takarítónő hamarabb volt bent, lenne annyi eszem, hogy a fülkébe menjek.


Ha te vagy bent hamarabb, és ő megy be, akkor meg vagy várjon meg, vagy így járt.

Volt rá eset, hogy megállt a nő 2 percig az ajtóban és a betérőknek mondta, fülkébe menjenek, mert takarítani fog... Meg lehet ezt oldani.

2020. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!