Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ez komolyan ekkora bűn...

Most ez komolyan ekkora bűn vagy apám nagyítja fel? 19/l

Figyelt kérdés

Az előbb jött a postás, értesítést hozott apámnak, aki már elment dolgozni. Én nem akartam átvenni, mert még régen mondta, miután 1-2 alkalommal átvettem ilyet, hogy SOHA ne vegyek át értesítőt. Aztán ez egyszer ki lett bővítve, hogy SOHA ne vegyek át értesítőt, ami a rendőrségtől vagy bíróságtól jött. A többit igen. Én meg nem kérdeztem meg, mert bevallom, eszembe se volt, csak annyi volt bennem, hogy értesítő = nem veszem át. Postás hagyott cetlit a postaládában, lementem érte, és nem rendőrség, se bíróság, hanem egészségügyi valami.


Apám teljesen ki lett akadva, amikor hívtam telón, hogy nem kérdeztem meg, pedig egyszer már olyan szépen (szépen a fenéket) elmondta, és miattam lesz egy fölösleges köre, ami alatt ezer mást csinálhatna.


Rosszabb esetben, ha mást nem, csak ne legyen idegbeteg, akkor valahogy hivatalos küldeményt átvehetem én helyette? Elég, ha ír egy papírt és aláírja?


2020. nov. 17. 11:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Apám is nagyon hasonló. Semmi bűnt nem követtél el. Akármikor akárhogy üvöltözik veled apád, ő az idegbeteg, s te nem tettél semmi rosszat, és ha tettél se érdemelnél ezt. Én ezt tanultam meg, mikor már sokszor éreztem magam rosszul az üvöltözése miatt. Rájöttem, én sose csinálok semmi rosszat, csak ő az aki megbolondult már.
2020. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!