Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen képességű ember mit...

Egy ilyen képességű ember mit keres egy ilyen helyen-ez bók vagy alázás egy főnöktől?

Figyelt kérdés

Az alkalmazottról tudható hogy mit végzett (egyetem) ehhez képest az itteni munkaköre finoman szólva is szinten aluli (operátor).

A képességei a megnyilatkozásai mind mind egy széles látókörű emberre utalnak.

És a főnök azt mondja neki: egy ilyen képességű ember mit keres egy „ilyen“ helyen?

Ez bók vagy alázás?


2020. nov. 17. 16:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább bók.
2020. nov. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Szerintem is bók.
2020. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen hangsúllyal mondja, milyen amúgy a viszonyotok...
2020. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

De a mögöttes tartalma akkor is az hogy lehetőség szerint hamar húzzon el az illető onnan, mert nem illik ő oda...

még a végén kérdései lesznek egynémely dolgot illetően (jelenléti nyilvántartás véőeszközök stb) ami roppant kellemetlen lehet a cégnek.

kényelmetlen mert nincs rá válasza és veszélyes is mert még a végén a sima egybites melós fülébe is bogár kerül.

Ez a mögöttes tartalma nem?

2020. nov. 17. 16:16
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Simán lehet az is, hogy csak csodálkozik a főnök, hogy miért vagy ott.
2020. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Tudja hogy miért vagyok ott. Mert eredeti szakterületemen az államigazgatásban 220 volt a bruttóm. Itt meg betanítottként 280 + pótlékot kapok.

Ezért vagyok itt, ezt tudja ő, érti.

2020. nov. 17. 16:23
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor ezt válaszolhatod a kérdésére is:

- Mit keresel itt?

- Pénzt.


Rögtön tudni fogja, hogy a pénz miatt benyeled a szabálytalanságokat is.

2020. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Szóval puffogsz, hogy diplomával vagy ott, szóval ha neked rossz, legyen az a cégnek is, mi?

Csak nehogy te üsd meg a bokádat.

2020. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Csak nehogy te üsd meg a bokádat."


Aztán ugyan mi történhet? Az államigbe akármikor visszamehetek, és ilyen helyet is találok bármikor. 12 egy tucat.

2020. nov. 17. 16:53
 10/15 anonim ***** válasza:

Pattoghatsz te ott a melósoknak, csak a te képedet fogják beverni, amint idegesítőnek/helyüket veszélyeztetőnek találnak.

Ennyit erről, hogyan szívhatod meg. Nem csak úgy ám, hogy kirúgnak...

2020. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!