Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen képességű ember mit...

Egy ilyen képességű ember mit keres egy ilyen helyen-ez bók vagy alázás egy főnöktől?

Figyelt kérdés

Az alkalmazottról tudható hogy mit végzett (egyetem) ehhez képest az itteni munkaköre finoman szólva is szinten aluli (operátor).

A képességei a megnyilatkozásai mind mind egy széles látókörű emberre utalnak.

És a főnök azt mondja neki: egy ilyen képességű ember mit keres egy „ilyen“ helyen?

Ez bók vagy alázás?


2020. nov. 17. 16:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"Pattoghatsz te ott a melósoknak, csak a te képedet fogják beverni, amint idegesítőnek/helyüket veszélyeztetőnek találnak."


marhára félek ám attól hogy egy 170 főt alkalmazó üzemben én,az egyszem ember leszek az érdeklődés központja. Reális.

Az emberek 99%a azt se tudja hogy én a világon vagyok-és ez így is marad.

2020. nov. 17. 18:07
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát most az én melóhelyemen is ez van amiatt hogy ennyien elveszítették a melójukat,hogy mindenféle ember van itt csak szakember nem.Így gyakorlatilag már megszokott,hogy van egyiptológus,testépítő versenyző,pék,kidobóember,vállalkozó,személyi edző,jóga tanár.Szóval már meg sem lepődik senki mikor bemond valaki valami extrémet,hogy mit csinált eredetileg 10-20 évig a gyökér vírus előtt.
2020. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg milyen “bogarat” akarsz te ott elültetni az emberek fülében, ha egyszer mindenki leszar?

Legalább magadat ne hazudtold már meg.

2020. nov. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

" ha egyszer mindenki leszar"


engem személy szerint mindenki leszar, de ha az egybites melós fülébe jut hogy az a védőcipő amit a cég kellene adjon neki ingyen (védőfelszerelés-törvényi kötelezettség) azért miért is fizettetnek vele 20.000-et belépéskor-nos, ez az a bogár.

Mert amíg 1 ember firtatja ezt, az egy dolog. De ha netán majd 20-30 egyszerre az egy más szitu.

2020. nov. 17. 18:47
 15/15 anonim ***** válasza:

ez jogos kérdező.

én sem a melós réteghez tartoztam,de a vírus miatti melóvesztés után már az vagyok.

a firtatott problémádat én így oldottam meg.

bementem az irodába és ott volt minden,kabátok,cipők,pólók,nadrágok.

nem kértem engedélyt elvettem ami kellett és ami járt.

amikor kérdezték a többiek,hogy hát honnan?

akkor mondtam,hogy kértek?

igen kérünk.

jó szerzek nektek,elintézem mert jószívű vagyok.

bementem és elvettem ami kellett,aztán kiosztottam.

amikor kérdezte az egyik irodista cica,hogy hova viszem,annyit mondtam-nem a te dolgod baba,de nézz utána légyszíves ennek és ennek a megrendelésnek,mert most azonnal kell nekem.

és igen nyomtasd is ki,mert sürgős.

pattant és csinálta,ennyi.

és persze el is kussolt az alap dologról.

2020. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!