Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől ítélsz el valakit azonnal?

Mitől ítélsz el valakit azonnal?

Figyelt kérdés
Külső, és belső tulajdonságokra gondolnék

2020. nov. 17. 18:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Az intolerancia az egyetlen, amit képtelen vagyok elfogadni. A nyílt és agresszív rasszizmust, antiszemitizmust, homofóbiát, stb.
2020. nov. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
Alkoholistákat utálom! A részegeket és a káromkodókat!
2020. nov. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%
Teszem föl ha valaki késsel a kezében, ordítva rohangál az utcán, valószínű azonnal elítélendőnek találom a viselkedését.
2020. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%

Utálom a túl makacs, akaratos embereket, akiket nem lehet meggyőzni semmiről. Ha valaki tudni akarja, miről beszélek, nézze meg a fidesz vezérkarát, mind ilyenek, Orbánnal az élen.


Utálom a bigott, nagyon konzervatív embereket. Szűklátókörűek, zárt a gondolkodásuk, sokszor saját, fel nem dolgozott múltjukat utálják valójában.


Gyanús előttem, ha valaki fiatalon konzervatív. Fiatalon az embernek nyitottnak kéne lennie a dolgok felé. Szintén gyanús előttem, ha valaki puritán, akár vallásban, akár bármi másban.



A legjobban attól kell távolmaradni szerintem, aki fanatikus. Úgy általában a szélsőséges eszmék híveit utálom, mert nincs arányérzékük és nem kifinomult a gondolkodásuk. Nem elég érettek vagy intelligensek ahhoz, hogy belássák, hogy a világ árnyalatokból áll, és ehelyett inkább polarizálnak mindent. Az ilyenektől a hideg kiráz.



A három tulajdonságnak, amit leírtam (simulékonyság hiánya, puritanizmus, fanatizmus) a találkozási pontja pl. a vahhabiták. Vagy a kis, amerikai neoprotestáns vallási szekták fanatikus tagjai. Vagy bármilyen illiberális párt ifjúsági tagozatának (fidelitas) vezetői. Az ilyenektől az isten mentsen meg.

2020. dec. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Van olyan férfi típus,akinek lerí az arcáról,hogy egy lehetőséget sem hagyna ki.

Méricskél, kétértelmű megjegyzéseket tesz, szexuális tartalmú vicceket mesél, úgy, hogy nem is ismer szinte.

Ez nagyon taszító.


Ugyanez nőben...

Azonnal kiszúrja a "jóparti" kategóriát. Ostoba módon kelleti magát.


A harsány, okoskodó típust is messziről kerülöm.Aki mindenhez ért,csak még nem jött be neki az élet.


Illetve van még egy,de ahhoz egy találkozás kevés,bár többnyire elsőre is nyomot hagy az emberben.

Igazi savanyú ember,aki ha rossz napja van,akkor mindenki életét megkeseríti.

Kötekvő, beszólogatós, kioktató. Igazi hangulatember,sosem tudod épp milyen lábbal kelt.

2021. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!