Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek ilyen szerencsétlen viselkedésű?

Figyelt kérdés
Bárhová megyek mindig én vagyok az aki szerencsétlenül viselkedik, és sűrűn beégek. Miért lehet ez? Nem sokat vagyok emberek közt.

2020. nov. 17. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz azon, hogy szerencsétlen viselkedésű vagy! Ne figyelj annyit magadra, nem számít, ha valami nem sikerül jól, attól még nincs semmi gond veled.
2020. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Üdv sorstárs. Én pl már gondolkodom emiatt az öngyilkosságon, mert emiatt sosem fogok szép életet élni. Hiába próbálok fejlődni, csak romlok. Szerintem ebből nincs kiút, ha eltudod fogadni, hogy egy örök balf@sz vagy (én is, ez nem szidás) akkor éld az életed, max szívsz mint a torkos borz, ha pedig nem, hát.... majd jössz velem ellátogatni egzotikus helyekre, ha érted mit értek...
2020. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 GepEpito ***** válasza:
mit értesz pontosan a szerencsétlen szó alatt? megbotlasz mindig? vagy hirtelen a csöndben elkezdesz vonyítani vagy bégetni mint mint egy birka? az utóbbi a menő :)
2020. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Áldozattipus lehetsz.
2020. nov. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Furán tudok viselkedni mert ideges vagyok, szorongok is.
2020. nov. 18. 08:12
 6/7 GepEpito ***** válasza:
olyan jó és részletezett kérdéseket tudnak írni az emberek hogy az kemény mint a kémény. furán viselkedek, szorongok? mindenki szorong pl a hasprésnél vagy a tricepsz edzésnél. Gondolom akkor pont erre gondoltál, erre a kettő külön dologra egybe..
2020. nov. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szorongás okát kell megtalálni. Ebben lehet, hogy pszichológus segítségét kellene kérned. Addig meg próbáld elengedni azt, hogy te furcsa vagy. Isten értékesnek teremtett, nem lényeges, hogy mások hogyan látják a te viselkedésedet.
2020. nov. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!