Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 🙂 Milyen csodálatos terveid...

🙂 Milyen csodálatos terveid vannak mai napra?

Figyelt kérdés

Szép jó reggelt.

Kíváncsi vagyok ki hogy tervezi a mai napot?

Minnél hosszabban le tudod írni annál jobb.


Nap végén sem feletkezz meg rólam,írd meg hogyan is sikerült a mai napod?


Nagyon aranyos vagy ha el olvastad az írásomat,ha még választ is kapok akkor már is fel dobtad a napomat és nagyon ügyes is vagy.


Legyen szép napod,millió puszi,nagyon szeretlek.😘 💞



2020. nov. 18. 05:16
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a hétfői és keddi túlóra után ma inkább csak túlélésre játszanék, meg a kötelező minimumra.
2020. nov. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
87%

Épp ellenkezőleg! :)

A puszit és a szeretet nélkül,ez a kérdés indításnak...Köszönöm neked!

Jobban indul mint gondoltam!

:)

2020. nov. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%

Ma bemegyek a munkahelyemre, kitakarítok egy-két dolgot, utána adminisztrációt végzek, a munka végén, ha szükséges, veszek pár dolgot, lélekben felkészülök holnapra.

Lehet, hogy olvasok, netezek utána.


Nagyon egysíkú az életem, így nem hinném, hogy nagyon rendkívüli dolgot teszek, de bármi lehetséges.


Elgondolkodtató a kérdésed, és jó:).


Ha rám írnál estefele, akkor azt megköszönném, mert akkor nem felejtem el az esti válaszadást sem.

2020. nov. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 GepEpito ***** válasza:
65%
én ma végre elkészítem az atombombámat, azt elküldöm futárszolgálattal 1500ft-ért kimhez, azt utána meglátogatom a putyikát oroszországba és megbeszélem vele hogy ne tiltogassanak már le engem. Azt ha még lesz időm beugrok a vatikánba, egy kis pénzért. Azt este fele a nasa-nak kiadom az indítási parancsokat. Végül britnit elhívom egy kis etyepetyére. Na persze még a Matrixba kell beszélnem a sünnel is, hogy béke legyen.
2020. nov. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
88%
Dolgozom home office-ban, és valószínűleg ma is túlórázunk.
2020. nov. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
80%

Nekem ez a szertlek meg puszi kicsit sok.

Ma irogat nekem a szerintem a vilàgon a lecsunyabb sràc, lehet ma össze szedem a bátorságom, megmondom neki, hogy nekem ez nem megy, ne eröltessük.

Aztàn még letiltok pár olyat aki ugy udvarol, hogy fel akar jönni és kihasznàlni a lakàsom ingyenmelegedőnek. Es kb ennyiből àllnak csak.

Aztàn lehet HA lesz idö agyalok a bakancslistàn. Ugy ertve hogy kezdem unni hogy csak tanulok és dolgozom es ezzel megy el az életem. Es mintha én benne sem lennék. De lehet ezt máskorra teszem mert altalàban bedaràl a malom, a kötelezettségek. Nincs idöm filozofálgatni.

De jo lenne olyan melo pluszba, ahol látok ffiakat is.jobb ötletem nincs.

2020. nov. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos terveim nincsenek mára, csak hétköznapiak.
2020. nov. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
87%
Minnél több, műszaki cikket adnék el ma. Nap végén, még takarítok, aztán otthon eddzek. 8 kor még megiszom egy sört, a meccshez. Kb. : 10 körül alvás. :)
2020. nov. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

A lepontozok szerint mégis mi rosszat irtam?..járnom kéne olyannal aki nem tetszik meg csináljak àtjároházat a lakásombol az ilyen felmehetek hozzàd tipusu sracokkal?hivjam fel őket a nettöl mint egy ingyen pr.sti? Netàn fözzek is?

Vagy az a nem tetszö, hogy tanulok dolgozom es nem jut többre idöm sem?

2020. nov. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
82%
Cuki vagy. Most értem hazas éjszakásból, még nem találtam ki :)
2020. nov. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!