KezdƑoldal » Emberek » Emberi tulajdonsĂĄgok » 🙂 Milyen csodĂĄlatos terveid...

🙂 Milyen csodálatos terveid vannak mai napra?

Figyelt kérdés

Szép jó reggelt.

KĂ­vĂĄncsi vagyok ki hogy tervezi a mai napot?

Minnél hosszabban le tudod írni annål jobb.


Nap vĂ©gĂ©n sem feletkezz meg rĂłlam,Ă­rd meg hogyan is sikerĂŒlt a mai napod?


Nagyon aranyos vagy ha el olvastad az Ă­rĂĄsomat,ha mĂ©g vĂĄlaszt is kapok akkor mĂĄr is fel dobtad a napomat Ă©s nagyon ĂŒgyes is vagy.


Legyen szĂ©p napod,milliĂł puszi,nagyon szeretlek.😘 💞



2020. nov. 18. 05:16
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

#10 vagyok.


VĂ©gĂŒl semmit se tudtam csinĂĄlni, mert hulla voltam, pedig sokat aludtam (amit nem terveztem) plussz elĂ©g szar kedvem is volt/van, de ma mĂĄr edzettem Ășgyhogy mĂĄr egy fokkal jobban indul ez a nap 😅

2020. nov. 19. 18:34
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 32/52 A kĂ©rdezƑ kommentje:

23# Köszönöm,nekem meg volt,viszont kívånom.

Remélem mår ki pihented magadat?

Szuper,macskoszon kĂ­vĂŒl milyen ĂĄllataid vannak mĂ©g? 🙂

MirƑl szól a kis herceg? Csak nem egy hercegrƑl?

Nagyon ĂŒgyes vagy hogy megoldottad a problĂ©mĂĄt.


Semmi problĂ©ma,köszönöm szĂ©pen, örĂŒlök hogy Ă­rtĂĄl.🙂

2020. nov. 20. 08:24
 33/52 A kĂ©rdezƑ kommentje:

25# Szívesen.🙂

Azért sokåig nem érdemes vårni,majd csak össze jön hamarosan.


HĂĄny embert sikerĂŒlt tiltani?

Legjobban nĂĄlad hogyan lehet el cseszni?


MirƑl tanulsz?

Melyik nyelvre gondolsz?

Szerintem már így is bomba vagy. 💓

Nem baj az,majd lesz több ötleted is,jĂłl hangzik,Ă©n hiszek benned hajrĂĄ. 🙂


26# Mire vagy kíváncsi? 🙃

2020. nov. 20. 08:30
 34/52 A kĂ©rdezƑ kommentje:
31# LegalĂĄbb ki pihented magadat,ez a beszĂ©d. 😉
2020. nov. 20. 08:31
 35/52 anonim ***** vĂĄlasza:
67%

26# vagyok

Hogy neked milyen ilyen hasonlo folytatĂ sos sztorijaid vannak?

A kerdes ugy szolt ird le reggel mit tervezel aztĂ n irj este is.


Szoval mint amikor sorozatot nĂ©z az emberven kivancsi lennĂ©k mĂĄsokĂ©ra is hogy Ă©s mi lett vĂ©gĂŒl?


Ugyanis rendszeres a gyk-n az, hogy valaki kiir egy kerdest pl szakitson e vagy hogyan mondja el ezt vagy azt a masiknak vagy felmondjon e stb stb es SOHA nem tudjuk meg na vĂ©gĂŒl mi lett.


Azt hittem ezen kĂ©rdĂ©s alatt majd vĂ©gre olvashatok olyan sztorikat hogy megvan az hogy na mi lett vĂ©gĂŒl!:)


Szoval a reggeli terved ird vagy valamelyiket es aztan par nap mulva hogy megvalosult e vagy hogyan etc


Szoval erre lettem volna kivancsi hogy mi a te folytatåsos sztorid aminek måskor tudjuk meg a végét :)


Csak mert itt nemnagyon akad ilyen vålasz sem, de nekem nagyon talålo a kérdÚs.mint ha egy sorzatot néznék. Gyk valo vilàg :)

2020. nov. 20. 08:39
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 36/52 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Szép jó napot kívånok Mindenkinek!

HĂșha, Kedves KĂ©rdezƑ mivel Ășjabb kĂ©rdĂ©seket tettĂ©l fel, Ă­gy vĂĄlaszolok Ă©s mĂ©g jobban elmerĂŒlök kĂ©nyszeressĂ©gemben. No nem baj amĂ­g Ă©lvezem.

Igen sikerĂŒlt kipihenten Ă©brednem tegnap. Az ĂĄllatkĂĄim melyek egyben az alatvalĂłim Ă©s uralkodĂłim is a következƑk:

- Szaffi macska, aki valĂłjĂĄban nincs tudatĂĄban hogy Ƒ egy ivartalanĂ­tott kandĂșr.

- ÚtszĂ©li BorbĂĄla, hĂĄt hogy is mondjam, Ƒ egy puli aki ĂĄgyelƑnek kĂ©pzeli magĂĄt.

- DezsƑ, aki identitĂĄs zavaros nagymĂ©retƱ kakas. MĂ©g sohasem kukorĂ©kolt. Lehet hogy terĂĄpiĂĄra szorul?

- TyĂșkica, Ƒ egy Ă©benfekete tollazatĂș japĂĄn kishölgy. NƑnemƱ egyed lĂ©tĂ©re egy tĂŒnemĂ©ny.

- Gyurika, aki ellĂĄtja a hĂĄzƑrzƑi posztot. Na nem kutya, nem, nem, Ƒ egy japĂĄn szamurĂĄj aki kiskakas bƑrbe bĂșjt.

- A legcsendesebb lakóim pedig az aranyhalak a kerti tóban. Kívånsågokat még nem teljesítenek de dolgozunk rajta.


A kis herceg valĂłjĂĄban nem herceg, lehetnĂ©l akĂĄr Te is Kedves KĂ©rdezƑ. A bennĂŒnk lĂ©vƑ gyermek megtestesĂ­tƑje. Aki a mesevilĂĄgban fedezi fel az Ă©let nagy kĂ©rdĂ©seit, vĂĄlaszait, Ă©rtelmĂ©t. Legyen szĂł barĂĄtsĂĄgrĂłl, szeretetrƑl, Ă©letrƑl, halĂĄlrĂłl. CsodĂĄlatos Ă­rĂĄsmƱ ami utat mutathat mai vilĂĄgunkban is.


Nem utolsĂłsorban a tegnapi napom is csodĂĄs volt. GyönyörƱen sĂŒtött a nap, sĂ©tĂĄltam csakĂșgy cĂ©ltalanul. RĂĄadĂĄsul beszelhettem egy netes ismerƑsömmel. BelefĂ©rt egy kis 'felnƑtt' tartalom is amit nem rĂ©szteteznĂ©k, legyen annyi elĂ©g hogy stresszoldĂĄsnak is jĂł terĂĄpia.

Jaj, majdnem kihagytam a lĂ©nyeget: csĂŒlkös, savanyĂșkĂĄposztĂĄs babgulyĂĄs fƑtt a tƱzhelyen.

Estére elégedetten tértem nyugovóra.


Ha szabad kérdeznem a Te napjaid hogyan telnek?

MĂ©g mindig szeretsz?

2020. nov. 20. 16:13
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 37/52 A kĂ©rdezƑ kommentje:

35# Azon a napon nem nagyon csináltam semmit csak pihentem.😁

Este pedig ettem egy egyszerƱ de finom szendvicset és néztem egy filmet,szóval nem történt semmi izgalmas dolog.

Ahogy Ă­rtad a bakancslistĂĄs terveidet azok nekem is be kerĂŒltek az enyĂ©mbe is,ezenkĂ­vĂŒl a többi mĂ©g rejtĂ©ly szĂĄmomra is.

Bocsi hogy csak most vĂĄlaszoltam,remĂ©lem nem haragszol? 🙂 💓

2020. nov. 22. 15:03
 38/52 A kĂ©rdezƑ kommentje:

36# Üdv.

Addig jó még élvezi az ember.


De jĂł.

Lehet DezsƑnek pont olyan napja volt.


Az finom lehetett.


Köszönöm,minden jó és szépen telnek.


Persze hogy szeretlek. 💗

Ne haragudj hogy csak most válaszoltam. 🙂

2020. nov. 22. 15:14
 39/52 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Szia! Én csak ma lĂĄtom a kĂ©rdĂ©st, örĂŒlök, hogy megtalĂĄltam! Nagyon aranyos vagy!


Ma elég unalmas napom van, itthon vagyok, nem csinålok semmi érdekeset. Neked hogy telik?:) Remélem izgalmasabb!:D

2020. nov. 22. 16:02
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 40/52 A kĂ©rdezƑ kommentje:
19# Ne haragudj most olvasom az ĂŒzeneteimet,igen tĂ©nyleg szeretnĂ©m elolvasni. 🙂
2020. nov. 22. 16:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!