Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 🙂 Milyen csodálatos terveid...

🙂 Milyen csodálatos terveid vannak mai napra?

Figyelt kérdés

Szép jó reggelt.

Kíváncsi vagyok ki hogy tervezi a mai napot?

Minnél hosszabban le tudod írni annál jobb.

Nap végén sem feletkezz meg rólam,írd meg hogyan is sikerült a mai napod?

Nagyon aranyos vagy ha el olvastad az írásomat,ha még választ is kapok akkor már is fel dobtad a napomat és nagyon ügyes is vagy.

Legyen szép napod,millió puszi,nagyon szeretlek.😘 💞

nov. 18. 05:16
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%

#10 vagyok.

Végül semmit se tudtam csinálni, mert hulla voltam, pedig sokat aludtam (amit nem terveztem) plussz elég szar kedvem is volt/van, de ma már edzettem úgyhogy már egy fokkal jobban indul ez a nap 😅

nov. 19. 18:34
 32/52 A kérdező kommentje:

23# Köszönöm,nekem meg volt,viszont kívánom.

Remélem már ki pihented magadat?

Szuper,macskoszon kívül milyen állataid vannak még? 🙂

Miről szól a kis herceg? Csak nem egy hercegről?

Nagyon ügyes vagy hogy megoldottad a problémát.

Semmi probléma,köszönöm szépen, örülök hogy írtál.🙂

nov. 20. 08:24
 33/52 A kérdező kommentje:

25# Szívesen.🙂

Azért sokáig nem érdemes várni,majd csak össze jön hamarosan.

Hány embert sikerült tiltani?

Legjobban nálad hogyan lehet el cseszni?

Miről tanulsz?

Melyik nyelvre gondolsz?

Szerintem már így is bomba vagy. 💓

Nem baj az,majd lesz több ötleted is,jól hangzik,én hiszek benned hajrá. 🙂

26# Mire vagy kíváncsi? 🙃

nov. 20. 08:30
 34/52 A kérdező kommentje:
31# Legalább ki pihented magadat,ez a beszéd. 😉
nov. 20. 08:31
 35/52 anonim ***** válasza:
70%

26# vagyok

Hogy neked milyen ilyen hasonlo folytatàsos sztorijaid vannak?

A kerdes ugy szolt ird le reggel mit tervezel aztàn irj este is.

Szoval mint amikor sorozatot néz az emberven kivancsi lennék másokéra is hogy és mi lett végül?

Ugyanis rendszeres a gyk-n az, hogy valaki kiir egy kerdest pl szakitson e vagy hogyan mondja el ezt vagy azt a masiknak vagy felmondjon e stb stb es SOHA nem tudjuk meg na végül mi lett.

Azt hittem ezen kérdés alatt majd végre olvashatok olyan sztorikat hogy megvan az hogy na mi lett végül!:)

Szoval a reggeli terved ird vagy valamelyiket es aztan par nap mulva hogy megvalosult e vagy hogyan etc

Szoval erre lettem volna kivancsi hogy mi a te folytatásos sztorid aminek máskor tudjuk meg a végét :)

Csak mert itt nemnagyon akad ilyen válasz sem, de nekem nagyon találo a kérdès.mint ha egy sorzatot néznék. Gyk valo vilàg :)

nov. 20. 08:39
 36/52 anonim ***** válasza:
100%

Szép jó napot kívánok Mindenkinek!

Húha, Kedves Kérdező mivel újabb kérdéseket tettél fel, így válaszolok és még jobban elmerülök kényszerességemben. No nem baj amíg élvezem.

Igen sikerült kipihenten ébrednem tegnap. Az állatkáim melyek egyben az alatvalóim és uralkodóim is a következők:

- Szaffi macska, aki valójában nincs tudatában hogy ő egy ivartalanított kandúr.

- Útszéli Borbála, hát hogy is mondjam, ő egy puli aki ágyelőnek képzeli magát.

- Dezső, aki identitás zavaros nagyméretű kakas. Még sohasem kukorékolt. Lehet hogy terápiára szorul?

- Tyúkica, ő egy ébenfekete tollazatú japán kishölgy. Nőnemű egyed létére egy tünemény.

- Gyurika, aki ellátja a házőrzői posztot. Na nem kutya, nem, nem, ő egy japán szamuráj aki kiskakas bőrbe bújt.

- A legcsendesebb lakóim pedig az aranyhalak a kerti tóban. Kívánságokat még nem teljesítenek de dolgozunk rajta.

A kis herceg valójában nem herceg, lehetnél akár Te is Kedves Kérdező. A bennünk lévő gyermek megtestesítője. Aki a mesevilágban fedezi fel az élet nagy kérdéseit, válaszait, értelmét. Legyen szó barátságról, szeretetről, életről, halálról. Csodálatos írásmű ami utat mutathat mai világunkban is.

Nem utolsósorban a tegnapi napom is csodás volt. Gyönyörűen sütött a nap, sétáltam csakúgy céltalanul. Ráadásul beszelhettem egy netes ismerősömmel. Belefért egy kis 'felnőtt' tartalom is amit nem részteteznék, legyen annyi elég hogy stresszoldásnak is jó terápia.

Jaj, majdnem kihagytam a lényeget: csülkös, savanyúkáposztás babgulyás főtt a tűzhelyen.

Estére elégedetten tértem nyugovóra.

Ha szabad kérdeznem a Te napjaid hogyan telnek?

Még mindig szeretsz?

nov. 20. 16:13
 37/52 A kérdező kommentje:

35# Azon a napon nem nagyon csináltam semmit csak pihentem.😁

Este pedig ettem egy egyszerű de finom szendvicset és néztem egy filmet,szóval nem történt semmi izgalmas dolog.

Ahogy írtad a bakancslistás terveidet azok nekem is be kerültek az enyémbe is,ezenkívül a többi még rejtély számomra is.

Bocsi hogy csak most válaszoltam,remélem nem haragszol? 🙂 💓

nov. 22. 15:03
 38/52 A kérdező kommentje:

36# Üdv.

Addig jó még élvezi az ember.

De jó.

Lehet Dezsőnek pont olyan napja volt.

Az finom lehetett.

Köszönöm,minden jó és szépen telnek.

Persze hogy szeretlek. 💗

Ne haragudj hogy csak most válaszoltam. 🙂

nov. 22. 15:14
 39/52 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én csak ma látom a kérdést, örülök, hogy megtaláltam! Nagyon aranyos vagy!

Ma elég unalmas napom van, itthon vagyok, nem csinálok semmi érdekeset. Neked hogy telik?:) Remélem izgalmasabb!:D

nov. 22. 16:02
 40/52 A kérdező kommentje:
19# Ne haragudj most olvasom az üzeneteimet,igen tényleg szeretném elolvasni. 🙂
nov. 22. 16:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!