Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedett így a...

Miért viselkedett így a hölgyemény velem? Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

A férjemnek volt egy kb 10 éves barátsága egy emberrel. Még az előtt már jóban voltak hogy velem megismerkedett volna.

Egy pár évig nem is volt gond, néha kb havi 1 alkalommal össze is jártunk velük.

Az utóbbi 1,5 évben nagyon megvaltoztak. Minden dolgunkat amiket vettünk, kaptunk, csinaltunk megszóltak, lefikaztak. Elkezdtek mindenkiről negativ dolgokat mondani, csak negativ véleményük volt mindenről. Szinte csak velünk maradtak jóba a nagy haveri tarsasagukbol. Most már ott tartunk hogy minket sem keresnek, sőt alig akarnak megismerni minket az utcan, mikor mi semmit nem artottunk nekik. Mikor beszoltak nekünk, mi azt is lenyeltuk, nem foglalkoztunk velük. Az esetek 70szazalekaban mi hívtuk meg őket vendegsegbe (sokszor még azt is fikaztak amit foztem nekik). Mit tegyünk? Amikor ferjem rakerdezett hogy mi bajuk van, a ferfi annyit mondott hogy semmi, csak sok a gondja nem ugy mint nekunk hogy csak megszuletnunk volt nehéz. Most mi arról tehetünk hogy többet keresünk mimt ők? Nálunk ez sose volt tema hogy ki mennyit keres. Nekünk is vannak olyan barataink akik meg többet keresnek mint mi.... 32N


2020. nov. 18. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hibás.
2020. nov. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Hiszen benne a válasz is. Többet kerestek, nektek, és másoknak is jobban megy. Irigyek. Nem kell tartani a kapcsolatot. Ennyi.
2020. nov. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű... Ha ők nem kíváncsiak rátok akkor ti se rájuk... Mi is voltunk ilyesmi helyzetben ... Jobbnak láttuk elengedni a dolgot van elég dolog amivel foglalkoznunk kell nem hogy még más hülyeségével is.

Szerintem hanyagoljátok őket, majd ha úgy van keresnek... Nem kell rosszban lenni meg ilyenek... Max ha megsértődnek így jártak... Hidd el ők többet vesztenek mint ti.

2020. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baja, hogy keveset keres és fusztrált. Nekünk is van egy ilyen személy s haveri társaságba. Míg mindenki egyetemista volt, addig teljesen normális volt, a probléma akkor kezdődtek, mikor már mindenki elkezdett dolgozni és haladni az életben. Hiába lakik Pesten, sokkal kevesebbet keres a legtöbbünknél (vidékiek vagyunk), de ez az ő hibája is, mert nem vált munkát. Nagyon fusztrált, minden társaspartyn előjön sajnos.
2020. nov. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet beálltak egy olyan "mindenkinek jobb csak nekünk rossz" típusú önsajnáltató pozícióba és ezért panaszkodnak folyamatosan. Konkrét ember ismerete nélkül csak ezt lehet mondani.

Én hanyagolnám őket.

2020. nov. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus mentalitás. Bedarálták őket a szürke hétköznapok és mellette irigyek, ezért próbáltak a ti lehúzásotokból táplálkozni. El kell engedni őket. Azt amúgysem nevezném barátságnak, ha valaki csak kritizálni tud.

Nekünk is van egy olyan társaságunk, ahol ez állandó téma. Ki mennyit keres, mit vett, miért NEM jó, amit vett (függetlenül attól, hogy a gazdájának az jó és örül neki), mit főzött, miért ezt főzte, miért a férj főzte és nem az asszony, stb.

Én pl. ebben a társaságban olykor egy lusta dög vagyok, mert csak meresztem a s*ggem, amíg a férjem főz, meg takarít. Az eszébe nem jut senkinek, hogy az én munkaidőm tovább tart és megosztjuk a házimunkát. A férjemnek nem derogál megfogni a porszívót, vagy heti párszor főzni helyettem. Az sem érdekel senkit, hogy jól működő rendszerben élünk, akkor is keresi a kapcsolatunkban a hibát és próbál a lelkünkre beszélni, hogy ez így nem jó... :D

Nem kell ezekkel foglalkozni. Én ezzel a társasággal úgy vagyok, hogyha vannak vannak, ha nem, az sem baj. Ebben a társaságban zömében a nők ilyen frusztráltak. A férfiak kicsit konszolidáltabban nyomják ezt, de azért köztük is megy az egymás zsebében kotorászás.

2020. nov. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyni kell őket.
2020. nov. 19. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!