Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az életben szinte minden...

Az életben szinte minden rosszra visszavezethető a szegénység?

Figyelt kérdés

Nekem azért van rossz kedvem mindig mert szegény vagyok és egyértelmüen azért nincs barátnőm sem mert nincs elég pénzem.

Minden spórolási technikát bevetve sem tudok havonta(pl szülöknél lakva stb) 130 ezernél többet megspórolni, olyan kilátástalannak érzem az életet mert még saját ingatlanom sincs pedig vagyok már 30.



2020. nov. 18. 09:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Írta valaki privátba befektetés, nyilván annyit megteszek hogy inflációt követi de ennyit tudok tenni, attól nem leszek gazdag.


Mi az hogy negativ hozzáállás hogy is lehetnék pozitiv ilyen helyzetben?


A barátnő pedig igenis pénz kérdése.


Az is alap hogy nem fogok szar helyen ingatlant venni

2020. nov. 18. 11:22
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy pénz kérdése, ha aranyásó barátnőt szeretnél.
2020. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Sétálj végig az utcán. Egy csomó átlagos és csóró embernek is van párja. Meg egy csomó olyan átlagos fiatalnak, akinek még semmije, otthon lakik, már csak az életkorából adódóan is.
2020. nov. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Helyesen: minden rossz a szegénységre vezethető vissza?

Nem!

2020. nov. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pl boldog lennék ha lenne egy kis kuckóm egy erdő közepén, egy kis kerttel és egy párom aki velem élne, nem kéne se pénz se semmi a modern világból, csak erre ugye semmi esélyem sincs, hogy iylen párt találjak, egyedül belefogni meg na, minek.
2020. nov. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mi az hogy negativ hozzáállás hogy is lehetnék pozitiv ilyen helyzetben?"

Hogyne cimbi, tök ésszerű, hogy most azzal kell foglalkoznod, hogy mid nincs, meg mit nem lehet. Tiszta hülyeség lenne, ha azzal törődnél, hogyan lehet. Ráadásul kitartóan és következetesen, pff! Még a végén apránként sikerülne elérni.

2020. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!