Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiemelkedoen szep nok! Ti...

Kiemelkedoen szep nok! Ti hogyan turitek el, hogy nagyon sok baratnotok feltekeny ratok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi alazattal.
2020. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Egyrészt nem tudom, ki minősül kiemelkedőnek szépnek, így azt se tudom, én az vagyok-e, mindenesetre én ki vagyok békülve magammal, de ez nyilván személyes vélemény csak.

Mindentől függetlenül egy féltékeny barátnőt (akár külsőségekre, vagy akármi másra) nyilván nem tolerálnék. Volt féltékeny barátnőm, borzasztó volt, nem bírt örülni a másik sikerének, a többi barátomhoz, baráti társaságomba akarta befúrni magát és onnan kiutálni (nyilván nem sikerült neki), utánozta az öltözködésemet, a hajviseletemet, a beszédstílusomat mindezt úgy, hogy évekig barátok voltunk, mire bekattant nála valami és elkezdett így viselkedni.

2020. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ugy, hogy nem baratkozom feltekeny nokkel.
2020. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugy hogy a féltékenyek azok nem barátok.
2020. nov. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!