Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ilyen általánosság...

Szerintetek ilyen általánosságba véve a komoly emberek sikeresebb emberek mint azok akik "tovább maradnak gyerekek" és szeretnek hülyéskedni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 20:44
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent a siker?

Sikeresebbek a karrierjükben? Nyílván igen ha komolyabban veszik azt, ergo jobban odafigyelnek rá.

Viszont az élet nem csak ebből áll, és szerintem nem feltétlenül jó dolog annyira komolyan venni azt, márcsak abból kiíndulva is hogy nem tart sokáig.

Hogyha általánosságban az életben a bolgogságot tekintjük az élet elsődleges sikermértékegységnek, akkor szinte biztos vagyok benne hogy egy laza, nem mindent túlgondoló, és minden miatt aggodó ember boldogabb tud lenni.

2020. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Vegyes, de a gyerekes felnőttekben több a kreativitás.
2020. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nem lehet így meghatározni.


Ha a hülyéskedés tényleg csak hülyéskedés, ami nem kreatív, öncélú és nincsen értelme, nem teremt valamiylen ÉRTÉKET (amit sok más ember magasra értékel) és csak arra jó, hogy elb*ssza valahogy az időt, akkor az nem sikeresség, és soha nem is lesz az.


Viszont aki meg túl komolyan veszi magát, az nem túl szimpatikus általában.

2020. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen.
2020. nov. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!