Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek tényleg ilyen...

Szerintetek tényleg ilyen elterjedt, hogy mindenkinek van házvezetőnője/takaritónője otthon?

Figyelt kérdés

Ma a munkatarsaimmal beszeltem, es a kezunket hsonlitottuk ossze, es megemlitettek milyen szep a kezemen a bőr.

En meg mondtam “buszken”, hogy csak gumikesztyuben dolgozom otthon, pl. Mosogatas vagy takaritas eseteben.

Erre nema “kinos” csond lett, es nagy szemekkel visszakerdeztek, hogy tenyleg? De hat ok semmit sem csinalnak otthon, mert van erre kulon ember aki megcsinalja.

Es azen figyelmemet is felhivtak arra, hogy inkabb ne csinaljak hazimunkat mert tonkreteszi a kezemet.

Ez normalis? Vagy en vagyok lemaradva?


2020. nov. 18. 21:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Elmúltak a harmincas évek.
2020. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%

Egyszem emberrel találkoztál, akinek a családja bejárónőt/takarítónőt alkalmaz. És ebből következtettél arra, hogy elterjedt jelenség?

Egyenlőre több az olyan család, ahol nincs egyik alkalmazott sem.

2020. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van sok ismerősöm akinek van bejárónője.

Ne gondold, hogy valami dúsgazdag dámák.

Az egyik egyetemi tanár, a másiknak saját cége van, a harmadik fodrász, na jó van egy aki nem dolgozik, de a takarítás a bejárónő dolga.

Megkérdezhetem milyen munkakörben dolgozol, hogy ott ennyire elterjedt mindenkinél?

2020. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
4 kollegammal beszeltunk,mind a 4-en egyhanguan ugyanezt mondtak!! Milyen egyszem emberrol beszeltek?
2020. nov. 18. 21:37
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

És vajon a takarítónőnek is van saját takarítónője?


Ha belegondolsz, azért annyira nem lehet elterjedt...

2020. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
14%
Persze, feleség mire való szerinted?
2020. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%
Tok átlagos keresetu ismerosom vasalni utál, kiadja azt is...valakinel ez mentalitas
2020. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Mindannyian nok vagyunk
2020. nov. 18. 21:38
 9/27 A kérdező kommentje:
Egy divatcegnel dolgozunk
2020. nov. 18. 21:38
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan elterjedt, de én teljesen meg tudom érteni. Én mondjuk egyedül lakom egy kis lakásban, de ha mondjuk lenne három gyerekem, a férjjel mindketten dolgoznánk, és anyagilag beleférne, akkor biztos lenne nálunk is takarítónő.
2020. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!