Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek tényleg ilyen...

Szerintetek tényleg ilyen elterjedt, hogy mindenkinek van házvezetőnője/takaritónője otthon?

Figyelt kérdés

Ma a munkatarsaimmal beszeltem, es a kezunket hsonlitottuk ossze, es megemlitettek milyen szep a kezemen a bőr.

En meg mondtam “buszken”, hogy csak gumikesztyuben dolgozom otthon, pl. Mosogatas vagy takaritas eseteben.

Erre nema “kinos” csond lett, es nagy szemekkel visszakerdeztek, hogy tenyleg? De hat ok semmit sem csinalnak otthon, mert van erre kulon ember aki megcsinalja.

Es azen figyelmemet is felhivtak arra, hogy inkabb ne csinaljak hazimunkat mert tonkreteszi a kezemet.

Ez normalis? Vagy en vagyok lemaradva?


2020. nov. 18. 21:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
72%
Számomra luxus havonta 6-8 ezret kifizetni takarításra, így magam csinálom. Egy mosogatógépnek is örülnék, de ide az albérletbe nem veszünk.
2020. nov. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
71%
Max a filmekben :D
2020. nov. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Én ilyen nőket ki raknék az utcára, a házamból.
2020. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
53%
Én nem szoktam takarítani bár lehet kéne mert kaja maradék kosz por szemét mindenhol. De bogarak meg penész sehol úgyhogy jó így még 😁
2020. nov. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
90%
23: és akkor magad takarítanál, vagy bejárónőt fogadnál?
2020. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
72%
25. Magam, nem nagy dolog ha nem lakod le a házat. Utálom az olyan embereket akik mindent le laknak.
2020. nov. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
56%

Nekem olyan igénytelennek hat, aki nem tud rendet tartani a saját lakásában.

Nem a nő dolga, hanem az ott lakóké, de nem tudom mit lehet ezen annyira időt spórolni...


De akkor a kolléganőkhöz minden nap jár a takarítónő és elmosogat? Még arra is képtelenek? Seggüket azért ki tudják törölni? Bocsánat.


Látszik hogy nincs itt szegénység. Nem azért mert s takarítónő luxus, mert nem az, de ha ennyire nem kell sehova máshova az a pénz, akkor ezt kell mondanom.


Amúgy nekem mindegy ki veszi igénybe ki nem, nekem nem fér bele, hogy egy idegen ember a házamban járkáljon és takarítson. Én házam, én szokásaim, úgy is én tudnám jobban hogy kell, úgyhogy tényleg csak valami vészhelyzetben hívnám, ha hívnám.

2020. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!