Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne az első benyomásod...

Mi lenne az első benyomásod egy huszon-éves szobatársról, aki Barbie babás ágyhuzatot használ?

Figyelt kérdés

Nem ciki szerintetek? Lehet hogy én viszem túlzásba, de én nem feküdnék szívesen egy ilyen ágyba, maximum, ha lenne lányom, és mellé be bújnék.


Mi a véleményed? Mindenféle véleményt elolvasok, nagyon kíváncsi vagyok, hogy csak nálam kelt-e negatív benyomást...


22/L



2020. nov. 18. 23:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Semmi. De tényleg.
2020. nov. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem ciki, de mondjuk én lecserélném, mert pár ezerért már szép, komolyabb huzatok vannak pl az Ikeában. Bár ha úgyis le van takarva valamivel napközben, akkor nem olyan fontos. Éjszaka úgysem látszik, hogy milyen. El tudom képzelni, hogy valaki nem érzi fontosnak, hogy pénzt költsön a cserére, ha a régi gyerekes huzat még teljesen jó.
2020. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem feltételeznék semmit azzal kapcsolatban, hogy milyen az ágyneműje. Millió oka lehet rá (szereti, nem érdekli, nincs pénze cserére, stb.), nem ez fogja meghatározni a véleményem az adott személyről.
2020. nov. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
20 éves fiú vagyok, pár éve még nekem is volta ilyen gyerek mintás ágyneműim. Elsőre nem néznék rá furán, arra gondolnék, hogy "lehet ez volt felül"
2020. nov. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem is ciki.
2020. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%
Ha srác lenne akkor azért furcsállnám...
2020. nov. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem ciki. Én örülnék egy ilyen cuki lánynak, aki még huszonévesen is felvállalja a Barbie vagy éppen a mese szeretetét, és nem tartja cikinek, mert nem is az. Hosszú következtetést kár ebből mondanom, mert csak egy ágynemű, amit szeret és jól érzéssel tölti el, akkor is ha Barbies, vagy éppen Disneys.
2020. nov. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Áthívnám, hogy nézze meg az én Peppa malacosomat.
2020. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Én 19 vagyok és Barbies ágyneműben alszok. Jó minőségű, jó benne aludni és meg nem mondanád, hogy több, mint 10 éve használom.
2020. nov. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Nekem Harry Potteres van, de otthon még megvan az évtizedes micimackós is :)
2020. nov. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!