Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha minden lepereg rólam és...

Ha minden lepereg rólam és semmivel sem lehet megbántani, az pozitív vagy negatív tulajdonság?

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 01:11
A kérdező szavazást indított:
Pozitív
Negatív
40 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Egyrészt jó, mert nem lehet megbántani ezekszerint.

Viszont rossz is, és szerintem nagyobb rész rossz dolog, ha ennyire közömbös vagy, mert az annak a jele hogy a lelked már nem “él”. Kb egy géppé váltál. Gondolom a jó dolgoknak se tudsz örülni és hosszú távon ez gáz. Kifogsz égni, megkeseredsz majd.

2020. nov. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha megszeretsz valakit, az meg tud bántani ne aggódj.
2020. nov. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban pozitív.


De az a veszélye, hogy egyre mélyebbre kerülsz egy olyan környezetben, ami meg akar bántani. Aztán a végén jön valaki, aki mestere a megbántásnak és nagyon kitol veled. Még az is lehet, hogy sikerül megbántania.


Ezért ha tapasztalod, hogy hasonló készülődik. Inkább állj odébb.


A lelked ettől még nyugodtan élhet. :)

2020. nov. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Érzelmileg érzéketlen vagy.
2020. nov. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem kifejezetten negatív. Mentális problémának gondolom.

Nagyon nehéz lehet így emberi kapcsolatokat építeni, ápolni.

2020. nov. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Mindenképp pozitív tulajdonság. Én is elértem ezt a szintet úgy, hogy rengeteget olvastam pszichológiát, megértettem mi miért van. Pl az emberek miért sértegetnek, hogy buta vagy, azért, mert akkor magukkal van gondjuk, önértékelési problémájuk van. Légy büszke magadra, hogy elérted a megvilágosodás szintjét. Ez egy nagyon nagy ajándék magadtól.
2020. nov. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen cserélnék veled, én nagyon érzékeny vagyok sajnos.:(
2020. nov. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy látom, vannak elég ellentétes vélemények. :)
2020. nov. 19. 10:30
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem tartom teljesen jónak. Bár, szerintem változtatni sem tudsz ezen. Ilyen a természeted. Én, fordítva működök-sajnos. Kötődni, szerelmesnek lenni tudsz?
2020. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9-esnek, félig tudok kötődni, ami azt jelenti, hogy élvezem az emberek társaságát szívesen barátkozom, de inkább a szerephez kötődöm és nem az emberhez. Ha elveszítem a legjobb barátom gond nélkül keresek másikat. Bár nyílván kényelmesebb ha nem kell keresni, meg amúgy sem célom eldobni őket, mert kedvelem őket, csak nem kötődök. A szerelemre viszont képtelen vagyok, fiatal vagyok még igaz, de még sose voltam szerelmes és az egész felfoghatatlan. Viszont ezt mások nem érzik rajtam, mert hiába nem tudok kötődni, kedvelem az embereket. Nem okoz gondot a kapcsolatok fenntartása. Ezért nem tudom, hogy ez pozitív vagy negatív e.
2020. nov. 19. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!