Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha minden lepereg rólam és...

Ha minden lepereg rólam és semmivel sem lehet megbántani, az pozitív vagy negatív tulajdonság?

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 01:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Különbséget kell tudni tenni a sztoikus nyugalom, és az érzéketlenség között. Előző pozitív tulajdonság, a második e legkevésbé sem az.
2020. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
#11. Szerintem az utóbbi esélyesebb a kérdező esetében.
2020. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12 lehet. Nem tudom mi számít érzéketlenségnek. Valóban nem vagyok minden érzelemre képes, bár elég sokra igen. De nem vagyok bunkó, vagy nem viselkedek másokkal ridegen. Szóval olyan szempontból az vagyok, hogy bizonyos érzelmekre képtelen vagyok. Nem csak jókora, vannak rosszak is. Például nem tudok haragot tartani és az irigységre is képtelen vagyok. Még sose éreztem. Elég régóta ilyen vagyok, nem hinném, hogy fogok változni. Nem látom értelmét mert kényelmes így élni és a környezetemnek se rossz. Igazából a kérdésre is választ kaptam, hogy ez negatív dolog. Úgyhogy továbbra is színleli fogom azokat az érzelmeket, amikre nem vagyok képes.
2020. nov. 19. 18:19
 14/16 anonim ***** válasza:
74%
Figyelj! Ha téged és a környezetedet nem zavarja, akkor gond egy szál se. Nem agresszióról van szó és ez a legfontosabb.
2020. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez pszichopatásnak hangzik.
2020. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
56%
Egyértelműen előnyös és jó tulajdonság.
2021. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!